Sinds ik mij kan herinneren ben ik al op boerderijen en dergelijke te vinden. Ik houd er gewoon enorm van om met dieren om te gaan. Ze praten niet terug maar geven je wel een luisterend oor. En door de jaren heen, naarmate ik ouder begon te worden, werd de aantrekkingskracht tot dieren veel sterker dan ik mij ooit voor had kunnen stellen. Als jonge vrouw krijg ik alle aandacht van de mannen.

Ik zie er goed uit en ben ook dol op sex. Echter ben ik totaal niet toe aan een relatie. En op één of andere manier lijken al die kerels toch een relatie met mij te willen. Dit voornamelijk als ik met ze naar bed ben geweest. Dus heb ik een paar maanden geleden besloten om even een pauze van de mannen te nemen en ging ik mij richten op de dieren van de boerderij van een goede vriendin van mij. Op een dag had ze iets waar ze plotseling naartoe moest en ze had niemand om voor de dieren te zorgen.

Of ik het niet even van haar over kon nemen tot ze die avond terug zou komen. Ze had de koeien al gemolken en verder verzorgd, ik hoefde eigenlijk alleen nog de bokken en geiten te verzorgen. Ik vond het prima, ik kon de afleiding goed gebruiken, helemaal omdat ik die dag een promotie op het werk aan mijn neus voorbij had zien gaan. Nu ben ik dol op de geiten en bokken. Vooral die ene die ze apart heeft staan. Deze bok wil namelijk op alle geiten springen en dat de hele dag door. Een wildebras.

De player onder de bokken. Ik ging als laatste, nadat ik alle geiten en andere bokken had verzorgd, naar hem toe en gaf hem zijn voer. Hij at er natuurlijk wel van en bleef mij de hele tijd aankijken. Alsof hij wilde zeggen dat ik bij hem in het hok moest komen. Ik vind dat mooie dier echt superlief en dus kwam ik bij hem in zijn hok. Ik ging op de grond zitten en begon hem een beetje te aaien. Hij vond het heerlijk. Ik was daar zo bezig en had niet echt door dat zijn bokkenlul al behoorlijk hard geworden was.

Ineens zag ik iets op de grond liggen. Het was het rijbewijs van mijn goede vriendin. Ik wist dat ze deze al even kwijt was en was superblij dat ik hem voor haar gevonden had. Ik dook naar voren en greep hem van de vloer. Daar zat ik, in mijn korte rokje en met mijn kont in de lucht. En voor ik er erg in had, klom de bok er gewoon op. Ik kon eigenlijk direct zijn dikke paal tegen mijn broekje voelen drukken en het wond mij ontzettend op. Normaal gesproken zou iemand dan gaan opstaan.

Het gaat hier nou eenmaal om een dier. Maar ik niet. Mijn band met dit dier was inmiddels zo sterk zo vond ik, dat hij mij best wel mocht neuken. En dus deed ik wat ik eerder niet voor had kunnen stellen. Ik liet mijn hand naar achteren gaan en ik schoof heel rustig mijn slipje opzij. En direct daarna schoof die lekkere lul van de bok diep in mij en begon hij mij heel hard te neuken. Zin zware lijf duwde mij haast naar beneden, maar omdat ik vrij sterk ben lukte het mij overeind te blijven.

Ik werd hard door de bok genomen. Zijn hele lichaam ramde met volle kracht tegen mij aan en ik moest alle zeilen bijzetten om zo overeind te blijven. Mijn kont kreeg flinke dreunen en mijn lichaam schudde. Ik probeerde, toen hij wat rustiger ging neuken, om met mijn klitje te spelen. Dat lukte mij gelukkig. Die was heel erg gezwollen en terwijl ik dat deed, voelde ik de leuter van de mooie, lustige ram langs mijn hand glijden. Dat maakte mij alleen maar geiler en ik beet mijn tanden op elkaar.

Terwijl mijn ogen wegdraaiden, kwam ik heel erg lekker op zijn heel erg harde lul klaar. De ram duwde door, vulde mijn strakke lichaam en zachte, nauwe kutje helemaal op en uiteindelijk kwam de bok diep in mij klaar. Ik voelde het gewoon uit mijn poesje komen stromen toen hij van mij afklom. Het was intens veel, niet normaal meer. Ik genoot ervan en smeerde het sperma van het dier over mijn kutje uit. Daarna liep de bok eigenlijk gewoon weg en ging hij eten en drinken.

Ik moest nog helemaal alles weer even op orde laten komen, was helemaal van slag. Uiteindelijk voelde ik mijzelf rustig worden, deed ik mijn kleren aan en ging ik in het huis van mijn vriendin even douchen. Ik vertelde haar toen ze terug was gekomen dat ik even onder de douche was geweest omdat ik gevallen was. Ik liet in ieder geval niets blijken van wat er echt gebeurd was. Want als mijn vriendin dat wist, dan zou ik nooit meer op de dieren mogen passen.

En als ik de kans kan krijgen om die bok nog eens in mij te krijgen, dan zeg ik daar dan ook zeer zeker geen nee tegen. Voorlopig denk ik dat ik zo langzamerhand ook weer wat met mannen wil doen. Die lullen kunnen natuurlijk nooit op tegen het brute geweld van de bok, maar je kunt nou eenmaal niet alles in het leven krijgen.

Anette uit de West-Vlaanderen

Sponsors

Laatste commentaren

  • Helga zei Meer
    Voor mij een van de mooiste verhalen op deze site. 19 uur geleden.
  • Saartje zei Meer
    Angela, 

    Heerlijk te lezen hoe jij als grootmoeder van 64... 2 dagen geleden.
  • Angela zei Meer
    ik lees hier wel dat er veel moeders sex hebben met hun... 2 dagen geleden.
  • Anoniem zei Meer
    Triest verhaal maar weer een mooie foto. 3 dagen geleden.
  • Anoniem zei Meer
    Leuk bedacht maar wel heel erg onwaarschijnlijk.

    Maar foto... 3 dagen geleden.