Vorige zomer is er heel veel veranderd voor mij. Ik ben Susan 33 jaar en mijn nichtje Yana (18) had haar hondje (Zero) bij!
Mijn oudste zus belde mij op of dat Yana bij mij op vakantie mocht komen. Omdat zijzelf het te druk hadden met werk en verbouwing aan hun woning. Ik vond het prima want Yana was altijd heel lief en rustig. Het is een vrolijke meid ze is wel niet van de grootste en daardoor wordt ze gepest op school. Ze is 1.40m groot maar. Telkens ze hier op bezoek is lachen we het uit tijdens een film of vertellen we elkaar verhalen. Maar nu ze 18 jaar is geworden zal ze vast wel andere verhalen willen horen.
Zoals afgesproken stond ze al rond 10:00uur aan de deur. Ook haar hondje een poedeltje helemaal wit Zero genaamd trippelde binnen. Ik help haar met haar bagage, het leek wel of ze bleef voor vijf jaar. De tassen en koffers bleven maar komen. Na een uurtje had ze alles uitgepakt en had ik thee gezet voor ons. We begonnen te praten en al snel ging het over jongens. Maar omdat ze zoals de jongens zeiden was ze te klein. Ze had wel een vriendinnetje, ik schrok daar best wel van want dat had ik niet verwacht. Ze nam uit het doosje dat ze bij had een hondensnoepje en de hond naam keurig naast haar plaats en nam het koekje aan. “Lieve jongen!” Zei ze. Ik heb zelf ook altijd graag dieren gezien honden, katten, hamsters. Maar tijd hé je moet de dieren kunnen uitlaten of verzorgen.
We besloten om vroeg te gaan slapen zodat we de volgende dag konden gaan wandelen in het bos. Ik sta in de badkamer mezelf te wassen dat er wordt aangeklopt. “Mag ik binnenkomen?” “Ja hoor.” Ze komt binnen in een doorschijnend japonnetje en haar borstjes A-cup zijn toch wel zichtbaar. Ik heb enkel een badjas aan. Ze komt naast mij staan en begint haar tanden te poetsen. We lopen naar onze kamer die naast elkaar gelegen zijn. En ik bedenk mij dan “zou ik haar een slaapzoen geven? Of is ze daar te oud voor?” Na een kwartiertje besluit ik om toch maar iets te gaan zeggen. Ik hoor gestommel en gezucht. “Ze zal toch niet gevallen zijn!” bedenk ik mij. Ik zet de deur op een kier en ze ligt op de grond op haar rug naakt. Maar dat deed mij niet verstomd staan het was dat Zero haar aan het neuken was.
Zero stond met zijn voorpootjes op haar en terwijl was hij haar rustig aan het neuken! Yana was aan het kreunen, zuchten en kirren. Haar billen waren iets van de grond zodat hij haar gemakkelijk kon nemen. Op het internet had ik wel eens vrouwen bezig gezien met honden. Maar dit is mijn nichtje! “Ga je het vrouwtje hondenzaadjes geven?” Fluistert ze. Zero hijgt luid en hevig gaat hij nu tekeer in het kutje! Zuchtend komt ze klaar en ploft neer op de grond! “Lieve jongen! Het vrouwtje zo neuken.” Ik sluit de deur en ben in mijn bed gekropen. Veel geslapen had ik niet, steeds zag ik hen bezig in mijn dromen. Met een kleddernatte kut werd ik wakker. Strompelend naar de keuken om aan het ontbijt te beginnen. Zero rent door de tuin en aan het gestommel op de trap komt ook Yana in de keuken.
“Hihihi” Giechelt ze. Ik kijk haar aan waarom ze zo giechelt. En heb dan pas in de gaten dat ik enkel mijn sokken aanheb. Mijn nat kutje en C-cup borsten zijn zichtbaar voor mijn nichtje. Ik besluit om maar mee te giechelen. We nemen plaats aan de keukentafel en beginnen aan onze boterhammen. Ze staart naar mijn borsten en het wind mij wel op. Onder tafel voel ik de vacht van Zero tegen mijn been. Hij likt zelfs aan mijn voet. “Ik ga zijn lijn halen dan zal ik de tafel afruimen kan jij je aankleden tante. Of ga je zo buiten?” We lachen het uit. Ze huppelt vrolijk de keuken uit en ik stoot de suikerpot op de grond. Overal liggen suikerklontjes. Gelukkig is Zero welopgevoed en kijkt hij enkel naar de suikerklontjes. Ik kruip onder tafel en begin het oprapen.
Ik voel de adem van Zero tegen mijn billen aan. Ik krijg kippenvel en mijn tepels worden hard. Met mijn hoofd stoot ik tegen de onderkant van de tafel want hij likt mij! Ik jaag hem niet weg want het voelt zo goed aan. Mijn nat kutje wordt gelikt door een hond. Zijn tong gaat door mijn schaamlippen en gaat zelfs in mij! Hij geeft een kreet. Wat moet ik doen? Hij bespringt mij maar op deze positie kan hij mij niet neuken. “Zou ik mij laten neuken? Toch niet door een hond! Maar het voelt zo goed!” Gaat er door mijn gedachten heen. Ik open meer mijn benen en laat mij zakken. Hij bespringt mij constant tot ik goed zat. Ik voel de hondenpiemel tegen mijn billen gaan. Ik verzet mij nog een beetje wat niet ideaal is onder een keukentafel. Hij port en glijd vol tussen mijn schaamlippen! De warme hondenpiemel maakt mij gek! “OOOH!” Ontglipt mij! Hij zit in mij ik twijfel nog steeds maar laat het gebeuren.
Hij mindert het tempo en eigenlijk voelt het best goed! Heel lekker zelfs. De piemel gaat in en uit mijn kutje dat steeds natter wordt. Hij stoot hard en ik kreun. Nog een paar stootjes kreeg ik dat de hondenpiemel verdikte. Haast een vloedgolf van hondenzaad stroomt mijn kutje in en ik beleef mijn orgasme. Mijn kutje geniet van de kennismaking met het hondenzaad en hevig hijg ik het uit. Hij gaat uit mij en loopt naar mijn gezicht ik krijg een likje en ik bedank hem. Mijn lichaam tintelt en genietend van het gevoel kruip ik vanonder de tafel. Ik heb mij toen aangekleed en met een gevulde kut zijn we naar het plaatselijke park gegaan om met Zero te gaan wandelen. Ik wil steeds mijn kutje aanraken want om de een of andere manier wil mijn kutje nog van dat lekkere hondenzaad in zich hebben.
Yana laat de hondenles even los en hij rent door het gras en ligt te rollen door de dorre bladeren. Het is heel rustig in het park dus we moeten niet letten op andere honden. Hij komt naar ons toegerend en zijn piemel is stijf. Yana kijkt ook en likt over haar lippen. Hij blaft en Yana zegt: “Hier? Nu?” Hij blaft nog eens. Ze kijkt in het rond over onze zitbank. Ze staat op haalt haar string vanonder haar rok en gaat achter mij tussen de dorre bladeren en struiken zitten op zijn hondjes. Hij bespringt haar en ze heeft er meer ervaring mee dan mij want ze geeft een kreet en ze wordt geneukt al! “Laat vrouwtje genieten.” Kirt ze. Mijn eigen kut smacht het uit en mijn slip is doordrenkt. Ik kijk toe hoe ze steeds de stoten opvangt in haar tienerkutje. Ik kijk rond en doe ook mijn slip uit.
Met mijn vinger ga ik over mijn kutje. Ik hield het niet meer en ging naar hen toe. Yana kijkt mij geil aan. Zero zijn piemel zie ik nu in en uit het strakke kutje gaan. Haar kaal kutje is ook kleddernat en omsluit de piemel goed. “Leg je neer.” Zegt ze. Zonder aarzeling ga ik op mijn rug liggen in het struikgewas. Yana komt bovenop mij liggen haar kutsappen lopen zo over mijn schaamlippen. Ze doet mijn blouse open en begint te zuigen aan mijn tepels. “Wil jij mijn borstjes zien?” “Ja.” Knik ik. Ik voel ondertussen Zero zijn koude snuit tegen mijn kut aan. Haar T-shirt gaat uit en haar A-cup borsten drukken nu tegen mijn C-cup borsten aan. Ik geef een zucht net als Yana want hij likt nu onze kutjes. Samen genieten we van zijn gelik. Yana kijkt mij aan als haar tong over mijn tepel gaat.
Ik hef mijn billen op en ze kruipt hoger ze likt mijn lippen. We beginnen te tongzoenen terwijl Zero zijn pootjes op mij steunen. Met een paar stootjes vindt hij mijn kutje! Snel en hard gaat hij tekeer. “Lekker hé!” Zegt ze. Ik kreun en geniet. Ze laat zich omlaag gaan en haar kut glijdt zo over mij. Ze kijkt mij constant geil aan ook. Hij gaat uit mij en Yana kreunt. “Als hij in mij komt, wil je dan mijn kutje leegeten?” Ik steek mijn tong uit en kan niet wachten. Ze kirt en geeft de geilste geluidjes. Met open ogen en mond geeft ze een zucht en trilt hevig. Zero geeft een luide hijg en begint in het rond te rennen. Ik laat mij op de grond vallen en Yana draait haar om en dat kleine openstaand tienerkutje vol hondenzaad komt naar mij toe. “Lik mij alsjeblieft. Eet mij leeg!” Smeekt ze.
Met mijn tong uitgestoken lik ik de druppels zaad van haar billetjes. Haar kutje lekt en ik lik haar. Ze kreunt bij elke lik die ik haar geef. Ik proef het hondenzaad en zuig aan het kutje. “Oooooh tante!” Een straal spuit tegen mij aan en drink van haar kut. Het leek wel of er liters uit haar spoten. Na een paar heftige gillen kalmeert ze en krijg ik twee vingers in mijn kut gestopt. Ze vingert mij en ik zuig en lik. Nadat we in de verte mensen hoorden naderen zijn we opgestaan. We kleden ons aan en namen plaats op de bank. Vanaf die dag zijn we samen en genieten we van onze man Zero!