Het was niet dat ik het niet wilde, maar mijn ouders mochten natuurlijk niet weten dat ik sex ging hebben. Het zou mijn eerste keer zijn en ik wilde niet dat ze helemaal gek zouden doen als ze erachter kwamen dat ik een vriendje aan het neuken was, of eigenlijk dat ik door een vriendje geneukt werd, terwijl hij gewoon bij mij was om te studeren. Dus ik wilde hem absoluut tegenhouden. Maar mijn ouders hadden zoveel vertrouwen in mij en dat ik mij keurig zou gaan gedragen, dat ze allebei naar de winkels gingen om boodschappen te halen.

Ik zou toch geen gekke dingen gaan doen, dachten ze. Ik hield mij immers altijd aan de regels, ik was nou eenmaal heel erg keurig opgevoed, dus wat zou ik nou verkeerd kunnen doen? Sex in hun huis was gewoon uit den boze, niet voordat ik echt verkering zou hebben. En toen kreeg ik dus het idee om lekker te gaan neuken, maar eerst verkering aan hem te vragen. Hij zat de hele tijd aan mij, hij vond mij nou eenmaal erg lekker en ik moet ook toegeven, nu ik naar foto’s uit die tijd terug aan het kijken ben, ik was inderdaad een behoorlijk lekker ding.

Gek om dat van jezelf te zeggen misschien, maar het was nou eenmaal zo. Dus uiteindelijk, toen ik hem om verkering vroeg, zei hij natuurlijk meteen ja en toen liet ik hem zijn gang gaan. Ik had in het verleden al wel met dildo’s en dat soort dingen gespeeld, dus ik wist wel hoe het was om iets in mij te hebben, maar een echte pik natuurlijk nog nooit. Aangezien de jongen waar ik op dat moment mee was een paar jaar ouder dan mij was, kon hij mij eigenlijk van alles leren, dat zei hij ook de hele tijd.

Ook zei hij dat het niet snel over zou zijn als wanneer ik het met een onervaren jongen zou doen. Ik moest het allemaal gewoon maar over mij heen laten komen. Ik zat daar op het bed en hij maakte de knopen van mijn blouse en broek langzaam maar zeker los. Hij begon mij overal te strelen en zorgde ervoor dat ik geen enkel kledingstuk meer aan had. Ik voelde mij gek genoeg heel erg op mijn gemak op deze manier, vraag me niet hoe dat kwam, het was nou eenmaal zo.

Hij vroeg mij of ik het lekker vond om te pijpen. Nou had ik daar al wat over gelezen en natuurlijk ook gezien op videobanden (het was de tijd van voor het internet) maar ik had het nog nooit gedaan, al had ik al wel een redelijk idee hoe ik het moest gaan doen. Ik bekeek zijn pik toen hij hem uit zijn broek haalde en greep het ding met twee handen beet en begon hem af te trekken. Dat had ik al vaker met een paar jongens gedaan en zij zeiden dat ik het heel erg goed kon, dus ik had vertrouwen.

Uiteindelijk opende ik mijn mond en nam zijn eikel tussen mijn lippen en begon er zachtjes op te sabbelen. Hij kreunde, dus ik ging er eigenlijk vanuit dat ik het goed deed. Ik vond de smaak van lul in mijn mond even wennen, maar naar was het zeker niet. Ik zoog zijn lul dieper naar binnen en bewoog mijn hoofd heen en weer en iedere keer dat ik zijn lul uit mijn mond liet gaan, zoog ik eraan. Hij keurde het helemaal goed en dat plezierde mij behoorlijk.

Hij greep mij vervolgens beet, legde mij op het bed, met mijn benen uit elkaar en kwam tussen mijn benen liggen. Hij was wat met mijn kutje aan het spelen, zodat hij zeker wist dat ik nat was. Ik had gedacht dat hij mij zou gaan likken en daar keek ik helemaal niet naar uit, ik had daar geen zin in op dat moment. Gelukkig ging hij dat ook helemaal niet doen, in plaats daarvan begon hij op mij te liggen en voelde ik dat hij met zijn leuter tussen mijn benen aan het rommelen was.

Even leek het of hij de ingang niet kon vinden, maar dat was maar van korte duur. Al snel zat zijn pik diep in mijn kutje en ik denk dat ik nog nooit zoiets geweldigs gevoeld heb, zo heerlijk, heel anders dan een dildo die ik in mijn poesje drukte. Hij zat er tot aan zijn ballen in, ik kon gewoon zijn harige zak tegen mijn lichaam voelen slaan bij iedere stoot die hij maakte, terwijl ik mijn klitje aan het stimuleren was en heel erg heftig op zijn lul klaar aan het komen was.

Ik ben nog nooit zo snel klaargekomen, het was echt heel erg geweldig. Toen zette hij mij op mijn knieën en hij zei dat ik mijn kont omhoog moest steken. Hij nam plaats achter mij en begon mij hard van achteren in mijn natte gevoelige kutje te naaien, tot hij uiteindelijk veel sneller dan ik had verwacht klaar ging komen. Hij trok zijn lul uit mij en spoot zijn zaad over mij heen, dat was natuurlijk ook een eerste keer voor mij.

Ik kon aan hem merken dat hij baalde, hij was gewoon zo opgewonden dat hij snel klaar ging komen. Uiteindelijk heb ik hem gerustgesteld want ik wist dat mijn ouders dat weekend weg zouden zijn en dus zouden we het dan allemaal dunnetjes over doen. Dat was het wildste weekend wat sex betreft in mijn toen jonge leven.

Sponsors

Laatste commentaren

  • Mieke zei Meer
    Eind goeld, al goed. 13 uur geleden.
  • Mieke zei Meer
    Je hebt lesbische vrouwen in alle soorten.
    Waarom zouden er... 2 dagen geleden.
  • Victoria zei Meer
    Frederika en Maaike,

    Het blijft oppassen op een... 3 dagen geleden.
  • Mieke zei Meer
    dit verhaal is geschreven vanuit het 'Alwetend perspectief'... 4 dagen geleden.
  • Victoria zei Meer
    Theodoor Schreef:
    Bijzonder !

    Volgens mij het eerste verhaal van Suzanne dat...
    Eén week geleden.