Hallo iedereen, dit is een verhaal wat ik zelf hen meegemaakt. Maar ik vind het fijner om het te vertellen alsof iemand anders het heeft ervaren. Ik wens jullie erg veel leesplezier. Uiteraard wilde hij wel gepijpt worden, maar het was gewoon even wennen dat een oude vrouw het hem voorstelde. Dat was de eerste keer dat zoiets gebeurde. En dat zomaar in het park!
Hans zat daar op zijn dooie gemak de eendjes te voeren en had net zijn brood weggeven en wilde opstaan om naar huis te lopen, toen een oude vrouw naast hem kwam zitten. Ze kroop wel erg dicht tegen hem aan en het voelde op zich niet eens zo ongemakkelijk. De vrouw had iets over zich wat rust uit leek te stralen en dat voelde best wel goed. ‘Jongeman,’ zei de bejaarde dame ineens, ‘zou jij het fijn vinden om door een oude dame zonder tanden in haar mond afgezogen te worden?’ Hans keek haar recht aan.
Hij wilde aan de blik in haar ogen zien of zij wel helemaal in orde was. Haar blik was goed en helder, het was wel duidelijk dat ze meende wat ze zei en helder van geest was. ‘Nou, dat lijkt mij wel lekker,’ zei Hans, die zijn pik al voelde groeien. De oude vrouw stond op en reikte hem haar hand. Hij volgde haar naar haar huis, dat ongeveer 5 minuten van het park verwijderd stond. Ze gingen naar binnen en dar kreeg Hans eerst een lekker kopje thee met twee biscuitjes. Dat deed ze om hem een beetje op zijn gemak te stellen.
En het werkte. Hij voelde zich heel erg kalm en keek een beetje om zich heen. Het was een redelijk modern ingericht huis, iets wat hij totaal niet vond passen bij een vrouw van haar leeftijd. De ouwe slet zou zo ongeveer een jaar of 70 zijn, niet veel ouder maar zeker niet veel jonger. Terwijl Hans zijn thee met biscuitjes aan het nuttigen was, begon het gerimpelde teefje aan zijn broek te frunniken. Ze had binnen de minuut zijn riem, knoop en rits los en stak haar hand in zijn strakke onderbroek, trok deze naar beneden en haalde zijn dikke pik tevoorschijn.
Ze sloot haar warme lippen om zijn eikel en Hans liet de thee haast over haar hoofd vallen. Ze ging wel erg snel. Voorzichtig leunde hij voorover, zonder het pijpmoment te verstoren en zette zijn kopje op de tafel. Daarna leunde hij weer achterover en keek hij toe hoe die gerimpelde mond om zijn pik heen en weer bewoog. Het tandvlees zonder gebitje schoof zalig langs zijn eikel. Dat voelde heerlijk aan zeg, dat had Hans niet zo snel verwacht. Hij dacht dat het ruw aan zou voelen, maar haar tandvlees was heel erg zacht, alsof ze hem met een fluwelen doekje in haar mond aan het pijpen was.
Haar grijze hoofd ging snel op en neer. Het zag er echt lekker uit, dat kon Hans niet ontkennen. Hij greep haar hoofd met zijn handen beet, pakte die grijze haardos stevig beet en bewoog haar hoofd wild op en neer. Het oudje mompelde iets met zijn lul in haar mond. Hans kon het niet verstaan en liet haar even los. ‘Zal ik je pik in mijn ouwe keel nemen?’ vroeg ze hijgend. Nou, daar hoefde Hans niet over na te denken. Hij knikte en liet haar gaan. Hij keek toe hoe iedere centimeter in die ongelooflijk ervaren mond verdween.
Sneller en dieper pijpte dat bejaarde sletje hem. Hans voelde zich de koning te rijk. Dat hij dit nog mee mocht maken zeg. Hij joeg altijd achter dat jonge spul aan maar na vandaag zou dat helemaal niet meer nodig zijn. Er was genoeg op leeftijd zijnde vrouwvolk dat nog met liefde een jonge, dikke pik naar binnen zou slobberen. Hij dacht er zelfs over na om met dat oudje te gaan neuken, maar Hans voelde aan zijn pik dat het niet zou gaan lukken. Zijn orgasme was namelijk heel erg dichtbij. Het sletje zoog als een wilde aan zijn gigantische pik en uiteindelijk legde ze haar rimpelige hand op zijn zak en voelde ze dat hij op het punt stond klaar te komen.
Snel liet ze hem los en deed haar bovenkleding uit. Hans kon die waanzinnig mooie borsten zien hangen. Die grijze teef greep zijn pik vast en rukte hem wild af, tot Hans zijn sperma over haar hangtieten spoot. Het oudje gromde met haar krakende stem en smeerde met haar vingers door het zaad heen, om het van haar vingertoppen af te kunnen likken. ‘Als je ooit zin hebt om lekker gepijpt te worden, of misschien eens lekker te neuken,’ zei het oudje hijgend, ‘dan weet je vanaf heden mijn huis te vinden!’
Dat was een uitnodiging die Hans zeker niet aan zich voorbij zou laten gaan. Dit is dus wat ik zelf allemaal heb ervaren. Sindsdien ben ik verzot op oudere vrouwen, alleen kom ik ze niet zo vaak tegen, op die oma na. Nou ja, niet van die geile dan. Ik hoop dat dit nog eens snel gaat veranderen, want ik heb er wel weer zin in.
Groeten van Hans uit Limburg