Ik las het verhaal ‘Lesbienne verleidt jong meisje tot seks’ 1 en 2 waarin de docentes de brief publiceerden die ze aan een leerlinge stuurden die ze verleid hadden tot het hebben seks. Na het lezen van de brief moest ik meteen weer denken aan de brief welke ik zelf geschreven heb aan mijn mijn docente nadat zij het onderwijs alweer vijftien jaar geleden door mijn toedoen moest verlaten.

 ‘Zurück an den Absender’ en ‘Empfänger nicht bekannt’.

Mevrouw Hildegarde V. was mijn docente Duits in de examenklas aan het Koninklijk Atheneum in Kortrijk. Zij was een jaar of 28 en alleenstaand en van geboorte Duits net als mijn moeder en ik was vanaf het begin verliefd op haar. ‘s Nachts, terwijl ik mij zelf verwende, fantaseerde ik er oplos. Dat ik door haar uitgekleed werd en zij mijn borsten en mijn kutje bekeek en voelde. Of dat ik haar mocht uitkleden en zij haar zware borsten en haar kut aan mij liet zien en ik die voelen mocht. Tijdens de les van haar kon ik mijn ogen niet van haar afhouden en ik had het idee dat zij meer dan normaal naar mij keek.

Ik had haar verteld dat ik Duitse taal en letterkunde wilde gaan studeren en zij gaf me elke week een paar Duitse romans mee om te lezen. Van Thomas Mann, Goethe, Theodor Storm, E. T. A. Hoffmann, Theodor Fontane en anderen. Vooral Effi Briest van Theodor Fontane vond ik prachtig en als ik las hoe Effi Briest zo tragische aan haar einde kwam daar kon ik mijn ogen niet droog houden.

Op een woensdag vroeg Hildegarde, zo zal ik haar maar noemen, of ik het boek van Effi Briest ‘s middags bij haar langs wilde brengen. Ze had het nodig voor een les in een andere klas. Zo gezegd zo gedaan en om 2 uur ‘s middags stond ik voor haar deur. Ik had expres een kort jurkje aangedaan die ik met enkele strik oplaag kon laten vallen en met blote borsten en alleen een klein broekje voor haar zou staan. Hildegarde deed open en nodigde me binnen te komen. Ik kende haar niet terug want op school was ze altijd degelijk en een beetje stijfjes gekleed. Nu had ze omdat het warm weer was een kort spijkerbroekje aan en een wijde blouse. Ze bood me een glaasje sap aan en terwijl zij naar de keuken ging keek ik wat rond in haar woonkamer. Een wand was van onderen tot boven vol met boeken.

Hildegarde kwam terug uit de keuken met twee glaasjes sap en terwijl zij op de bank ging zitten nam ik plaats in een fauteuil tegenover haar. Ze vroeg me hoe Effi Briest vond en ik vertelde haar dat ik het een van de mooiste boeken was die ik ooit gelezen had. Hildegarde was het met me eens. Ik aarzelde nog maar stond toch op en ging voor haar staan en maakte de strik van mijn jurkje los dat omlaag gleed en ik met blote borsten voor haar stond. Mijn beha had ik expres niet omgedaan. “Micheline wat doe je nou” stamelde ze en ik trok ook mijn broekje uit. Ze stak haar hand uit en pakte mijn broekje en rook er aan. Ik kwam dichter naar haar toe en ik pakte haar hand en legde die op mijn kutje. Met mijn hand op de hare ging ik heen en weer over mijn kutje. Ik trok mijn hand terug en Hildegarde ging door met het voelen van mijn kutje.

Hildegarde stond op en nam mij in de armen en zoende me op de mond. Zij nam iets meer afstand en begon zich uit te kleden. Ik nam het van haar over en maakte stuk voor stuk de knoopjes van blouse open en trok die uit. Ik sloeg de armen om haar heen en maakte met enige moeite de sluiting van haar beha los en nam die af. Twee flinke borsten met bruine tepels kwamen te voorschijn. Ik omvatte haar borsten en raakte haar tepels aan. Ik knielde voor Hildegarde neer en maakte de sluiting van haar spijkerbroekje los en schoof de rits omlaag. Met enige moeite kreeg het spijkerbroekje omlaag, deed haar schoenen uit en hielp haar bij het uitstappen. Hildegarde had een klein zwart broekje aan dat ik langzaam omlaag schoof en zo haar kut te voorschijn kwam. Ik raapte haar broekje op legde het op mijn kleren. Ik heb haar broekje nog steeds samen met de foto’s die ik van haar maakte.

Ik stond op en Hildegarde nam me mee naar de eettafel, tilde me op en zette me op de rand ervan. Ze duwde mij zachtjes achterover, trok mijn knieën op en spreidde die zoveel mogelijk. Mijn kutje lag voor haar te kijk. Hildegarde schoof mijn schaamlippen uiteen en raakte met haar duim mijn klitje aan. Even later voelde ik haar tong over mijn klitje gaan en een vinger bij me binnendringen. Met nog een vinger erbij begon Hildegarde mij te neuken en wat voelde dat heerlijk. Alles veel en veel heerlijker als dan ik me zelf zo verwende. Hildegarde wist niet van ophouden en ook van mij mocht ze eindeloos door gaan. Maar toch ze op na wel een kwartier en in plaats van ik ging Hildegarde op de tafel zitten en lag achterover.

Nu spreidde ik de benen van Hildegarde en zag voor het eerst van mijn leven een kut van een andere vrouw. Ook ik voelde haar klitje en stak twee vingers in haar en neukte haar. Met mijn andere hand nam ik een foto van haar kut. Ik hield het zelfs nog langer vol om haar met mijn vingers te neuken. Hildegarde kwam rechtop en ik trok mijn vingers uit haar kut. Hildegarde kwam van de tafel en pakte haar kleren en verdween naar haar slaapkamer. Ik kleedde me weer aan zonder mijn broekje dat Hildegarde had meegenomen. Even later kwam Hildegarde terug. Verschillende woensdagen ben ik bij haar geweest en verwenden we elkaar zelfs met een voorbindlul waarmee we elkaar pijpten en neukten.

Toch moest het keer fout gaan en dat ging het ook. Een kennis van mijn moeder vond het vreemd dat zij mij steeds bij haar buurvrouw aan de overkant zag naar binnengaan en vertelde het mijn moeder. Onder druk moest ik toegeven dat Hildegarde en ik seks met elkaar hadden. Mijn moeder ging naar de Rector van de school. Hildegarde werd op non-actief gesteld en uiteindelijk ontslagen. Er werd geen ruchtbaarheid aan gegeven om de reputatie van de school niet diskrediet te brengen. Ik heb nooit meer iets van haar gezien of gehoord.

Twee jaar geleden kwam ik bij toeval aan haar adres in Bielefeld in de Duitse deelstaat Noordrijn-Westfalen. Ik stuurde een brief naar dat adres en hoopte op een antwoord. Een week later kwam de brief terug met erop ‘Zurück an den Absender’ en ‘Empfänger nicht bekannt’.



Sponsors

Laatste commentaren

  • Jacob zei Meer
    Daar kan ik nou echt van genieten hoe Femke gemarteld wordt... Eén dag geleden.
  • Pierre zei Meer
    Wel verhalen waarin een vrouw of meisje door een of meerdere... 2 dagen geleden.
  • Leontine zei Meer
    Jacob,

    Voor mij hoeven niet nog meer verhalen op deze site... 3 dagen geleden.
  • Pierre zei Meer
    Dat moet wel echt heerlijk geweest zijn, zo afgetrokken te worden. 3 dagen geleden.
  • Jacob zei Meer
    Wat heb ik genoten van de Helsinki verhalen van Suzanne.... 3 dagen geleden.