Met veel interesse las ik op deze site de verhalen en de discussies over moeders die seks hadden met hun eigen zoon. Ik kan als ervaringsdeskundige er over mee praten. Ook ik kreeg tien jaar geleden een seksuele relatie met mijn zoon die toen 16 jaar was.
Nico was eigenlijk niet mijn eigen zoon maar het resultaat van een slippertje van mijn ex. Omdat zijn moeder niet in staat was voor hem te zorgen woonde hij vanaf het begin in ons gezin. Nico beschouwde mij, vooralsnog, als zijn moeder en voor mij was hij mijn zoon. Wat ik me toen niet voldoende realiseerde was dat Nico geen kind meer was. Ook dacht ik dat een jonge knul alleen opgewonden raakt van het zien van de borsten van een jonge meid maar niet van de borsten van een vrouw als ik van 38 jaar. Wat ik ook onderschatte was het een way of no return is en ik elke keer weer dacht te stoppen. In tegendeel want ik stond elke keer meer toe en hij dwong mij uiteindelijk me helemaal aan hem te geven en me aan hem te onderwerpen.
Niet alleen in bed was hij het die bepaalde wat ik moest toestaan maar ook daarbuiten ging hij de baas over me spelen en moest ik precies doen wat hij wilde. Zo veranderde hij van kind van mij in een man waaraan ik me aan had te onderwerpen en die gehoorzaamheid van mij verlangde. Ik schaam me te moeten toegeven dat ik zelfs een paar keer bij hem over de knie moest voor een pak slaag op mijn blote billen. Ook moest ik naakt in de hoek gaan staan, puur om mij te vernederen en te laten voelen dat hij de baas in huis was. Wat mee speelde dat hij na een tijdje te horen kreeg dat ik niet zijn echte moeder was en mij de schuld gaf dat zijn biologische moeder hem niet had kunnen opvoeden.
Eigenlijk is het begonnen toen mijn man me verliet toen Nico nog net geen 16 jaar was en hij zondagsmorgens weer bij me in bed kroop en tegen me aan kroop. Het voelde zo lekker warm zei hij altijd. Ik vond het ook fijn hem tegen me aan te voelen en zag er geen kwaad in. Vroeger deed hij het ook maar mijn man vond dat hij daar te groot voor was. Op een zondag dat hij weer tegen me aan lag schoof hij mijn hemdje een stukje omhoog en legde zijn hand op mijn blote huid. Mijn lijf voelde zo lekker warm en zacht. Hij schoof zijn hand steeds hoger en raakte de welving van mijn borsten aan. Ik duwde zijn hand naar beneden maar even later schoof hij zijn hand weer omhoog en ik liet het maar begaan. En elke keer weer, het voelde zo fijn en ik miste het zo. De volgende zondag schoof hij mijn hemdje helemaal omhoog en legde zijn hand op mijn rechterborst. Ik zei hem dat hij dat niet mocht doen en duwde zijn hand weg en trok mijn hemdje omlaag.
Nico legde nu zijn hand op mijn knie en ging al strelend omhoog. In plaats van hem aan het verstand te brengen dat hij dat niet mocht doen liet ik hem begaan als hij maar niet helemaal omhoog ging en mijn kut zou aanraken. Natuurlijk raakte hij mijn kut (per ongeluk?) aan maar omdat hij meteen weer terugging liet ik het maar begaan. De keer daarop schoof hij meteen mijn hemdje omhoog tot boven mijn borsten en legde zijn hoofd er tegen aan. Hij probeerde hem nog weg te duwen maar dat lukte niet. Hij begon mijn borsten zachtjes te kneden en likte aan mijn tepels. Het voelde zo fijn en wat zou het. Hij knielde over me heen en wilde mij hemdje helemaal uittrekken. In plaats van mijn armen stijf tegen me aan te drukken strekte ik mijn armen boven mijn hoofd en Nico trok mijn hemdje uit en had nu volledig zicht op mijn bovenlichaam en vooral op mijn borsten. Voor hem een teken dat hij verder kon gaan.
De keer daarop vroeg hij, of beter gezegd beval hij, dat ik zelf mijn hemdje moest uit doen en zelf mijn borsten aan hem moest laten zien. Ik aarzelde maar deed het toch en bood hem mijn borsten aan. Als het daar maar bij bleef loog ik mezelf voor. Maar daar bleef het niet bij want hij legde weer zijn hand op mijn knie en schoof weer omhoog en toen ik dacht hij gaat weer terug lag zijn hand opeens op mijn kut. Ik zei dat hij dat niet mocht en probeerde zijn hand terug te trekken maar tevergeefs. Hij ging met zijn hand heen en weer over mijn kut en het voelde zo fijn en ik liet het begaan. Eindeloos ging hij zo door en ik raakte er steeds meer opgewonden van en spreidde zelfs mijn benen voor hem. Voor Nico weer een teken dat hij verder kon gaan en stak zijn hand in mijn broekje en schoof langzaam omlaag en legde zijn hand op mijn kut.
Met een vinger ging hij tussen mijn schaamlippen en raakte mijn klitje aan. Ik sloot mijn ogen en liet hem begaan, het voelde zo heerlijk. Toen hij mijn broekje omlaag schoof verzette ik me niet en liet mijn kut aan hem zien. Toch deed het me wat als vrouw van 38 naakt door een jongen bekeken te worden en dan nog wel mijn eigen zoon. Nico schoof omlaag en ik spreidde mijn benen en hij knielde er tussen en bekeek mijn kut van dichtbij. Met zijn duimen opende hij mijn kut en raakte weer mijn klitje aan en likte er zelfs aan. Maar toen hij met een vinger de ingang van mijn kut aanraakte en aanstalten maakte om mij te penetreren kwam ik tot zinnen en pakte zijn hand en trok die van mijn kut af.
Nico pakte mijn beide handen en legde die boven mijn hoofd en zei dat ik ze daar moest houden. Toch ging ik met mijn handen omlaag en legde een hand op mijn kut. Nico zei op strenge toon dat ik mijn handen boven mijn hoofd moest leggen. Ik deed het en verzette me niet langer en stond toe dat hij met zijn vinger mijn kut in ging. Steeds dieper tot hij niet verder kon en me begon te neuken. Hij stak er nog een vinger bij en neukte me dan weer zacht en langzaam en dan weer hard en snel. Onderwijl bewerkte hij mijn klitje met zijn duim en likte er ook steeds aan. Ik liet me helemaal gaan en voelde het in mijn hele lichaam. Ik was zelfs zo ver dat ik het uitschreeuwde: “Neuk me, neuk me Karel”. Karel mijn ex die me altijd zo heerlijk kon neuken met zijn vingers. Ik had zelfs niet eerst in de gaten dat Nico zich uit me terug trok en zijn broekje omlaag schoof en zijn lul in mijn kut duwde.
Ik verzette me hevig en probeerde Nico van me af te duwen maar ik was niet tegen hem opgewassen en hij begon mij te neuken. Ik gaf mijn verzet op en gaf me helemaal aan hem over. Nico neukte mij hard en meedogenloos. Ik hoopte nog dat hij voor het zingen de kerk zou verlaten maar hij spoot zijn zaad diep in mijn kut. Zijn lul werd slap en hij trok zich uit me terug en keek me recht in de ogen. “Van nu af aan ik ben je man, begrepen”. Wat dat betekende voor hem maar vooral voor mij zou al snel duidelijk worden. Hij kwam nu niet alleen zondagsmorgens bij me maar kwam gewoon midden in de week en moest me voor hem uitkleden en mijn borsten en kut aan hem laten zien. Hij dwong me in allerlei standjes me door hem te laten nemen en als ik me verzette werd hij kwaad en kreeg ik een paar flinke meppen op mijn blote billen.
Op een avond keken we naar een film op de tv en daarna gebood hij me om me uit te kleden. Toen ik weer helemaal naakt was dwong hij mij voor hem te knielen. Hij schoof zijn broekje en broekje omlaag en ik zag dat zijn lul al aan te stijgen was. “Pijpen” beval hij. Ik walgde er van een lul in mijn mond te moeten nemen en weigerde het pertinent. Weer “Pijpen” en weer weigerde ik en moest ik dat duur bekopen. Hij ging zitten en trok me op en legde me over zijn knieën. Ik kreeg een ongenadig pak slaag op mijn blote billen net zolang dat ik zou zeggen: “Mag ik alsjeblieft jou pijpen”. Ik gaf toe en knielde weer voor hem neer en nam zijn lul in mijn mond en pijpte hem. Toen ik voelde dat hij ging komen wilde ik mijn mond terug te trekken maar hij hield mijn hoofd stevig vast en hij spoot zijn zaad bij me naar binnen en ik gedwongen was een groot deel door te slikken.
Ik holde naar de keuken en spoelde mijn mond eindeloos en ging terug naar de woonkamer. Ik wist nu dat ik volkomen aan hem overgeleverd was en verzet alleen maar slaag opleverde. Zo ging het maand na maand door totdat de menstruatie achterweg bleef en ik steeds weer vreselijk misselijk was. Ik haalde een zwangerschapstest bij de drogist en ik bleek in verwachting te zijn. Ik zal U de rest maar besparen. Nico ging bij mijn ex wonen en ik kreeg negen maanden later een dochter die helaas zonder vader moest en moet opgroeien.
Mijn advies is: “Bezint eer ge begint”.