Moederdag is toch de mooiste dag van het jaar voor alle mama’s! Ik (Karin) beleefde de Moederdag van mijn leven door mijn twee kinderen.
Ik ben Karin 40 jaar met stevige D-cup borsten waar ik toch wel fier op ben want ze zijn heel stevig. Verder heb ik een strak kaal kutje, dat al bijna 17 jaar niet meer geneukt is door een piemel. Twee schatten van kinderen heb ik een tweeling. Michiel en Sarah, 16 jaar zijn ze geworden en vorige Moederdag kreeg ik het beste cadeau dat een moeder zich kan wensen.
Het gebeurde dus allemaal vorige Moederdag. Ieder jaar is het de gewoonte dat de kinderen mij dan ontbijt op bed brengen samen met enkele cadeautjes. Ik had ze al gehoord op de hal en enkele ogenblikken later ging de deur open. Ik deed alsof ik sliep al was ik vergeten om één been onder mijn donsdeken te doen waardoor mijn billen zichtbaar waren. Ik lag met een been op mijn donsdeken. “Mama slaapt nog.” Hoor ik Sarah fluisterend zeggen. Ze plaatsen het dienblad op mijn nachtkastje. En ik hoorde dat Sarah voor mij en Michiel achter mij stond aan de bedrand en dat hij dus mijn billen kon zien. “We leggen ons even bij mama en knuffelen haar wakker.” Zegt ze “Goed idee!” Zegt Michiel die mijn been een beetje opheft en ze kruipen onder het dekbed.
Sarah haar warme adem tegen mijn gezicht en Michiel zijn adem tegen mijn nek. Ze geeft mij een zoentje op mijn neus en fluistert heel stilletjes “Mama wakker worden.” Ik mompel wat en doe alsof ik slaap. “Knuffel haar wat.” Zegt Sarah. Ik voel haar handen over mijn arm en zijde gaan maar ze raakt ook soms mijn borsten aan. Michiel zijn handen gaan over mijn rug en gaan ze naar mijn billen die heel veel aandacht kregen van hem. Ik wilde zeggen dat hij moest stoppen maar de aandacht die ik kreeg van hen voelde goed aan. Heel goed zelfs! Ze verkent nu uitgebreid mijn borsten met haar twee handjes. “Mama heeft heel mooie borsten!” Zegt ze tegen Michiel. “Ik ben haar billen aan het wrijven.” Zegt hij. Zeker tien minuten lang hebben ze mij betast! Mijn kutje staat kleddernat, mijn borsten super gevoelig en ook hun adem is zwoeler.
“Heb jij het ook zo warm?” Vraagt Sarah. “Ja.” Antwoord Michiel. Er volgde een gewroet en ik voelde mijn dochter haar tepeltje tegen mijn tepel aandrukken. Ik wilde kijken en iets zeggen maar Michiel zijn stijve jonge piemel drukte hard tegen mijn bil aan! Mijn eerste gedachte was dat ik hen moest tegenhouden. Maar het was best prettig en geil ook! Ook al is het verboden. Sarah geeft mij nu een zoen boven mijn borst en zakt met haar tong over mijn borst tot aan mijn tepel. Ik open nu mijn ogen en we kijken elkaar aan. Ondertussen is mijn zoon mij aan het porren met zijn jonge piemel. Ik kijk naar mijn dochter haar tienerborsten een goede B-cup met stijve tepeltjes. Michiel zijn adem is heet en hoe meer hij mij zo port hoe natter ik word. Hij glipt tussen mijn benen en gaat over mijn natte schaamlippen ik laat een kreet want als hij mij zou neuken raak ik misschien wel zwanger!
Hij blijft maar porren en stoten. Ook zijn handen gaan over mijn rug en billen. Ik krijg een likje van Sarah vol op mijn mond, gevolgd door een natte zoen vol op mijn lippen. De piemel blijft maar over mijn schaamlippen gaan tot hij eindelijk mijn ingang vindt! Hij zit geklemd en hoeft enkel maar te stoten. Ik voel hem kracht zeggen en toen gebeurde het! Een onbeschermde smachtende kut wordt binnengedrongen door een jonge piemel van 13cm. Ik laat een kreun en puf tegen Sarah aan die het donsdeken van ons doet en kijkt hoe haar broer mij neukt. “Voelt het hetzelfde als mijn kutje?” Ik hoor Michiel al hijgend zeggen: “Ja.” Heel mijn been trilt en ik kan ze amper wat omhooghouden. “We leggen mama wat beter.” Zegt Sarah. Ik voel de piemel uit mij schuiven en ze leggen mij op mijn rug.
Ze openen mijn benen en ik kijk naar die kloppende piemel. Sarah rukt er even aan en hij kan niet meer wachten. Hij klimt op mij en na een paar mislukte pogingen dringt hij opnieuw bij mij naar binnen. “Ooh mama!” Ik moet op mijn tanden bijten want ik voel mijn orgasme komen. Hij kijkt mij aan en zegt “Hoe vind je je Moederdag cadeau?” Ik lig te hijgen en kom luidkeels klaar! Mijn orgasme deed mijn kutje volstromen en zijn stoten gingen zo diep. Sarah overlaat mij met kusjes. Ze biedt mij haar borst aan en wilt dat ik haar tepel zuig. Wat moet je dan doen? Ik ben nog nooit naar bed geweest met een vrouw, laat staan met mijn eigen dochtertje. Ze brengt haar tepeltje tot aan mijn lippen. Ik lik er even aan en ze wrijft over mijn gezicht.
Michiel is mij teder aan het neuken. Hij wrijft over mijn lichaam ook zie ik dat hij zijn zus betast. Haar billetjes en kutje krijgen aandacht. “MMmmmm Mamaaa….” Ik snak naar adem want ik voel mijn tweede orgasme komen. “Oooooh….Mmmmm Jongen toch!” Ik kom hevig klaar op zijn keiharde piemel. Sarah zoent mij en al snel gaat haar tong in mijn mond tekeer! “Ik wil op je gezicht klaarkomen!” Zegt ze. In volle naweeën van mijn orgasme klimt ze op mij en krijg ik haar kutje dat kleddernat staat op mijn gezicht en kreunt ze dat ik haar moet doen komen! De piemel gaat nog steeds helemaal in mij en voelt hard en heet aan. “Lik mij! Doe mij klaarkomen!” Smeekt Sarah die haar tienerkutje over mijn mond wrijft. Ik steek mijn tong uit en proef voor de eerste keer haar kutsappen.
Sarah geeft aan dat ik het goed doe en smeekt om haar te doen komen. “Oooooh mamaaa JAAA! Lik mij klaar!” Krijst ze luidkeels. Ik lik door haar schaamlipjes en toen stroomde mijn mond vol met haar kutsappen. Het vulde mijn mond en na enige twijfeling slikte ik het door! Hevig trilling blijft ze steeds mijn mond vullen. “Mamaaaa Ooooooh!” Ik drink aan haar kutje maar veel sappen stromen over mijn gezicht. Michiel kneedt mijn borsten en stoot hard en diep in mijn natte kutje. “Mag ik in je klaarkomen?” Vraagt hij puffend. Voor ik kon reageren voel ik zijn jong zaad diep heel diep in mij schieten. Stralen zaad gaan in mij. Ik kon niets ertegen doen want mijn uitgeputte dochter was mij nu aan het tongzoenen.
“Je was fantastisch mama!” Zegt ze. Ik lig kleddernat op bed. Mijn kutje voelt gevuld aan en mijn zoon zit hijgend naar mij te staren. “Gelukkige Moederdag!” Zeggen ze al lachend. Ik heb die dag amper nog iets kunnen doen. Ze hadden mij helemaal uitgeput! Spijtig dat het niet elke dag Moederdag is!