Seks in je familie, ik dacht dat het nooit zou gebeuren met mij en mijn familie, maar ja, dan is dat ene nichtje ineens heel erg opgeknapt en heeft ze een geweldig lichaam gekregen. Dan wil je het liefst met haar naar bed, in ieder geval in je fantasie. Daar had ik het eerst bij willen laten, maar ik kreeg zulke ongelooflijk sterke signalen van haar dat ze met mij wilde neuken, dat ik die niet kon gaan negeren.

Ze deed dingen als in haar korte jurkje ergens staan waar ik haar alleen maar kon zien, mijn aandacht trekken en dan voorover bukken zodat ik haar slipje zag, ze aaide mij steeds heel intiem als ze langs mij liep en allemaal dat soort dingen. Ik besloot dat ik het beste gewoon tegen haar kon praten. Vragen wat haar bedoeling was. We waren tijdens een familiefeest ergens in een hotel en toen zee even wegliep om een frisse neus te halen, ging ik op een drafje achter haar aan en buiten vroeg ik haar wat ze nou van mij wilde.

‘Is je dat dan niet duidelijk? Ik wil met je naar bed!’ zei ze spontaan en ook een beetje verrast dat ik dat nou niet als logisch had gezien. Ik kreeg er echter wel een stijve van, precies op het moment dat haar hand op mijn kruis landde. Ik kon er niet meer onderuit, ze wist dat ik op haar geilde. Mijn nichtje vertelde mij dat ze een kamer had gehuurd en dat als ik wilde, we er direct naartoe konden gaan. Ik wilde een antwoord in woorden geven, maar kon door mijn ineens kurkdroge mond alleen maar knikken.

Ze stond op en ik ging achter haar aan, mijn lul kloppend achter mijn rits. Op de kamer aangekomen waren we heel snel naakt. Onze kleren vlogen letterlijk door de kamer. We lagen al snel op het bed en ik nam haar lichaam goed in mij op. Ik vond haar lichaam echt waanzinnig mooi. Heerlijk mooie en ronde borsten, een strak en mooi kontje en een kutje waar ik in wilde duiken. Ze greep mijn lul beet en terwijl ze dat deed, ging ik op mijn gemak op mijn rug liggen.

Ik voelde hoe haar hand op en neer bewoog en mijn leuter stevig vast had gepakt. Ze trok mijn lul heel rustig af en hij werd nog harder dan hij al was. Ze zoende mijn schacht en keek mij ondeugend aan en ik hield even mijn adem in toen ze haar lippen om mijn eikel sloot en mij heel lekker af begon te zuigen. Het voelde allemaal zo fantastisch aan, ik had er gewoon geen woorden voor. Zo heerlijk hoe die lippen om mijn pik gesloten waren en hoe ze op en neer bewogen, mijn lul steeds natter makend doordat ze veel spuug gebruikte en het speeksel langs mijn lul op mijn ballen stroomde.

Ze nam mijn paal diep in haar keel en herhaalde dit meerdere malen, gewoon heel fijn hoe wild ze aan het worden was. Ze nam mijn ballen in haar hand en begon ermee te spelen, trok toen haar mond van mijn pik en terwijl ze mijn paal aan het aftrekken was, likte en zoog ze aan mijn balzak. Ze kwam uiteindelijk omhoog en zei dat ik moest blijven liggen. Met haar rug naar mij gekeerd zette ze zich wijdbeens over mij heen en liet ze zich over mijn dikke pik zakken.

Ze stuurde hem tussen haar schaamlippen en ik voelde hoe ik langzaam in haar schede ging. Ze was erg nat en erg nauw, precies zoals ik het graag heb. Ze begon mij te berijden en ik zag die billen op mijn lichaam neerkomen, schuddend bij iedere keer dat ze op mij aan het landen was. Mijn paal was zo hard als maar zijn kon. Ik greep haar heupen beet en begeleidde haar op en neer. Haar kutje maakte soppende geluiden.

Ondertussen zat ik steeds diep in haar en voelde ik dat ze er intens van aan het genieten was. Haar kutje kneep ze samen en daardoor zat ik steeds nog strakker en lekkerder in haar. Ze draaide zich om, mijn lul even uit haar kutje ontsnappend en begon mij weer te berijden. Ik zag mijn leuter in haar kleien vagina gaan en hoe haar schaamlippen hem haast op wilden vreten, smakkende geluiden makend. Ze reed wilder op mij en ik voelde dat ze klaar ging komen.

Ik zag dat lekkere lichaam op en neer gaan en terwijl ze met haar clitoris aan het spelen was, trok haar poes zich samen en kwam ze trillend en hijgend op mijn paal klaar. Nadat haar orgasme gedaan was, ging ze naast mij liggen en zei ze dat ze lepeltje lepeltje wilde neuken. Ik lag achter haar, ze trok haar benen op en deed haar billen van elkaar, zodat ik goed in haar kon komen, Ik greep haar middel en neukte hard en diep.

Mijn ballen knalden tegen haar lijf en haar billen voelde ik tegen mijn schaamstreek slaan. Ik kwam klaar. Diep, intens en het leken wel liters. Ik voelde mijn hele lichaam trillen en het genot schoot door alle vezels in mijn lichaam heen. Uiteindelijk trok ik mij uit haar terug en draaide ik mij zwaar ademend op mijn rug. Mijn nicht nam mijn lul in haar handen en trok mij nog een beetje af, terwijl ze de sappen er zachtjes vanaf likte en zoog. Mijn zak was zo leeg, ik kon niet meer een tweede keer.

Dat vond ze jammer, maar ze zei dat we het best wel vaker konden doen, als ik daar behoefte aan zou hebben. En dat had ik zeker. We neuken nu, een jaar later, nog steeds en het is heel spannend. We doen het steeds in een hotel, want dan kan niemand ons per ongeluk betrappen. De meest wilde standjes komen er dan bij kijken. Mijn nicht is een behoorlijk kinky meisje, zo heb ik inmiddels wel ervaren. Daar is niets mis mee, want zo kan ik mijn fantasieën ook eindelijk eens uit laten komen.

Sponsors

Laatste commentaren

  • Victoria zei Meer
    Theodoor Schreef:
    Bijzonder !

    Volgens mij het eerste verhaal van Suzanne dat...
    3 dagen geleden.
  • Theodoor zei Meer
    Bijzonder !

    Volgens mij het eerste verhaal van Suzanne dat... 4 dagen geleden.
  • Mieke zei Meer
    Leuk  verhaal! 5 dagen geleden.
  • Pierre zei Meer
    Onvoorstelbaar gruwelijk verhaal wat wat een vrouw in haar... Eén week geleden.
  • Magda zei Meer
    Onvoorstelbaar dat een lesbische vrouw zich laat dwingen om... Eén week geleden.