Rosie mijn vrouw is jarig.
Ik ben Per 42 jaar en mijn vrouw Rosie is 36. Onze 2 kinderen Kim 17 en Bas 15 spelen een grote rol in dit verhaal.
De verjaardag van Rosie is aanstaat over een maand, ze wordt 36 jaar. Voorafgaande jaren verloopt bij ons alles leuk en gelukkig gezin. Rosie en ik werken en de kinderen groeien op naar wat en ze ontwikkelen zich goed.
Kim en Bas puberen, beide eigenlijk zonder echte problemen. Rosie is de afgelopen 2 jaar wat vaker in de moed voor seks heb ik gemerkt en ik beantwoord haar maar al te graag. Ze is vaker wat stout en doet dingen waar ze vroeger nog niet aan durfde denken. Ook de kinderen zijn actief met de grote ontdekking en doen het nodige vinger en ruk werk. Rosie vertelt mij regelmatig wat ze merkt. Van Kim vind ze natte slipjes in de wasmand en een dildo in haar kamer, bij Bas de vlekken in zijn bed en onderbroek. De tijd dat Rosie extremer geil is, is terug te vinden in de tijd dat Kim en Bas ook actief zijn geworden.
Ik heb al vaker gevraagd aan Rosie maar een antwoord blijft vooralsnog uit. Als Bas thuis komt is het echt even knuffelen met mama zo ook als Kim thuis komt bij mij. Een dikke kus en even lekker tegen me aan staan. Mijn vermoeden is wel dat het met elkaar te maken heeft. Vroeger gingen we vaak met de kinderen in de douche maar dat is de laatste jaren niet meer zo. De laatste keer dat ik met Kim in de douche stond was toen ze 12 was en Rosie met Bas was toen Bas ook 12 was denk ik zo. Als het daarna nog vaker geweest is weet ik het in elk geval niet.
De laatste tijd lijk ik te merken dat ze wel weer een keer met Bas in de douche wil en dat haar dat haar extra geil maakt. Ze heeft mij wel al een paar keer gevraagd of ik met Kim zou douchen als Kim het ook wil is dat ok voor mij heb ik gezegd. Er speelt wat in haar hoofd wat haar extreem geil maakt heb ik gemerkt. Ik heb haar gezegd dat als ik nu met Kim in de douche zou gaan dat ik een stijve waarschijnlijk niet zou kunnen voorkomen, ze lachte wat en zei dat dat normaal zou zijn. Ik vroeg haar toen of ze ook geil zou worden als zij met Bas zou douchen. Ik merkte direct dat ze dat zou zijn zonder dat er antwoord kwam. Op een avond lagen we in bed en ik lag tegen haar aan en fluisterde dat Bas tegen haar aan lag en fantaseerde tegen haar dat hij een stijve van haar kreeg Van zijn moeder.
Ik nam de rol van Bas over. Ik kreeg van de gedachten ook een stijve en drukte die tegen haar aan. Bas vind het fijn als mama aan zijn pik voelt ging ik verder, haar ademhaling schoot omhoog. Haar hand ging achter haar rug en zei toen, kom maar Bas laat mama je pik maar eens voelen. Ik nam de rol van Bas verder over en voelde haar hand aan mijn pik. Mama? mijn pik is al lekker groot he? Ja Bas ik voel het, hij is al groot genoeg om mama te verwennen. Mama? Vroeg ik weer, mag ik aan je kut voelen? Ze pakte mijn hand en zei met trillende stem, voel maar aan mijn kut schatje, die is zeiknat van jou Bas.
Mijn hand leidde naar haar kut en ik voelde hoe nat ze was. O mama wat ben je nat, ik wil je neuken mama. Ze duwde mij op mijn rug en zei, mama komt op je pik zitten en je gaat mama lekker neuken. Ze klom op me en liet haar kut op mijn pik zakken, mama gaat vandaag en man van je maken schat, je gaat echt in mijn kut klaargekomen. Haar woorden maakte mij gek en ik wist niet wat ik hoorde, ze kwam heftig klaar op mijn pik. Bas o Bas kom maar lekker klaar in mijn kut. Daarna rusten we uit en ze vroeg aan mij of dit werkelijkheid kon worden. Op je verjaardag krijg jij Bas zijn pik om van te genieten, dat beloof ik je. Ik zal Bas vragen of hij wil en geil op je is. Goed schat zei Rosie ik zal vragen of Kim weer een keer met je wil douchen.
Ja dat zou het compleet maken schat. Zo zijn we in slaap gevallen, de volgende morgen werd ik wakker van een kus van Rosie. Goede morgen papa, ze draaide de rollen om van gisteravond. Mag ik bij je in bed liggen papa zei ze. Ik merkte al dat ze weer zin had en begon met mij te spelen. Ik was gister avond zo geil van ons spel dat ik het nog even over doe in de rol van Kim. Even later zat ze aan mijn pik te voelen en zei, papa heeft echt een grote pik en ze pakte mijn hand. Je mag mij ook wel aan mijn kutje voelen papa. Lekker nat ben ik van jouw en ik wil boven op je zitten. Ze klom op mij en liet haar natte kut op mijn pik zakken, ze had een verrassing voor me.
De geur van haar slipje vind ik altijd zo geil en ze pakte nu ook een slipje die ze voor mijn neus hielt. Mmmmm schat wat geil ruik maar eens goed schat zei ze. Ik snoof er aan terwijl ze mij bereed. Hoe ruikt mijn kutje papa? Vroeg ze. Mmm heerlijk schat, dit is echt mijn kutje die je ruikt papa. Ik keek en zag een slipje van Kim. Samen kwamen we geweldig klaar, dat was heftig Kim. Heb je al eerder geneukt of was dit de eerste keer? Rosie zei dat ze dat Kim nog niet geneukt had zover ze wist. Ze was weer terug in haar eigen rol en zei me dat ze Kim zou vragen om met mij te douchen. De vrijdagavond voor Rosie haar verjaardag kwam ik thuis en eerst kuste Rosie mij zoals gewoonlijk en toen kwam Kim bij me en ik kreeg een extra knuffel en zoen van haar, ik voelde haar borsten tegen me aan. Ook Bas gaf een hug. Ik spring eerste even in de douche schat zei ik tegen Rosie en ik liep naar boven.
Ik kleedde mij in de slaapkamer uit en liep naar de douche, ik zette net de kraan aan toen de deur open ging. Kim kwam naakt de douche binnen en vroeg of ze mee mocht douchen. Ik was even verbaast maar ze mocht natuurlijk bij mij in de douche Wat ben je mooi schat. Dankjewel papa zei ze. Onder de douche ging ze mijn rug wassen en ook tussen mijn billen daarbij voelde ze al aan mijn ballen. Nu mijn rug papa, we draaide om en zo waste ik haar rug en ook tussen haar billen.
Nu de voorkant papa en ze draaide om. Ik waste haar borsten en haar buik. Mijn kutje moet extra goed gedaan worden zei ze. Mijn pik stond al stijf voor ik aan haar kutje begon. Lekker papa ik voel je vingers tussen mijn lippen zei ze. Kom pap dan was ik je pik. Na het wassen ging ze op haar knieën en begon te pijpen. Schatje je maakt me gek, ik stop voor je klaarkomt. Bewaar je zaad voor later. Wat bedoel je daarmee Kim, vroeg ik. Morgen zal je het zien papa zei ze. We hebben een verrassing voor mama morgen als ze jarig is.
Toen we in bed lagen waren we allebei geil en moest er geneukt worden, onder het neuken vroeg Rosie of ik Kim had geneukt in de douche. Nee schat dat is niet gebeurd maar ik denk dat er nog wat gaat komen. Eerst mocht ik haar kutje wassen en daarna heeft ze mij gepijpt. Ben jij met Bas in de douche geweest? Nee maar er gaat wat komen heeft hij belooft. We zijn even later in slaap gevallen.
De volgende morgen werden we wakker en ik had een cadeau onder het bed staan, ik feliciteerde haar en gaf het cadeau. Rosie pakte het uit en ze kreeg handboeien en een blinddoek. Dat ziet er spannend uit ik wil het gelijk uit proberen, ik maakt haar armen vast aan het bed en deed de blinddoek om. Nu krijg je koptelefoon op met wat muziek schat, ik deed de koptelefoon op en zette zacht muziek op. Ik ben toen Kim en Bas gaan halen en toen ze onze slaapkamer in kwamen lag mama op haar rug met alleen een slipje je aan op bed en kon niets horen of zien en ook kon ze met haar handen niets doen.
Kim had ook alleen een slipje aan en Bas een strakke boxer. Ik ging toen met mijn tong aan Rosie haar tepel likken terwijl Kim keek en ik Bas aan de andere tepel liet likken. Rosie begon al wat geile beweging te maken en haar tepels waren stijf , de muziek zetten ik af maar de koptelefoon liet ik op bij Rosie. Ik zei zacht tegen Bas dat hij haar aan haar kutje moest voelen zo likte hij haar tepel en zijn hand ging neer haar slipje. Rosie voelde een hand aan haar kut en deed haar benen uit elkaar. Bas ging met zijn vinger over haar klit onder het slipje heen. Kim nam het likken aan haar tepel over zodat Bas tussen haar benen kon gaan liggen en met zijn tong over Rosie haar slipje kon gaan. Een natte plek was al zichtbaar, Bas likte over de natte plek terwijl Rosie kreunde en genoot.
Bas zijn pik stond stijf in zijn boxer en deed die uit. Ik deed vervolgens Rosie haar slipje uit en zo had Bas vrij baan om zijn pik in zijn moeder haar kut te duwen. Hij richtte zijn stijve tegen haar kut en Rosie deed haar heupen omhoog en daar zat zijn pik er in heftig begon Rosie te neuken op die pik waarvan ze alleen maar kon vermoedelijk van wie die was. Het was zo heftig dat enige momenten later Rosie spuitend klaarkwam en Bas zijn zaadjes in heer spoot. Al na hijgend deed ik de blinddoek af en zo zag Rosie Bas op haar liggen, ook deed ik de handboeien los en toen knuffelde en kuste ze Bas.
Wat kan jij lekker neuken schat zei ze, dit is mijn mooiste cadeau wat ik kon krijgen. Door het zien van de neuk partij was Kim ook heel er geil en ze duwde mij op mijn rug en onze slipjes gingen uit. Ze kwam op mijn pik zitten en we neukten tot we allebei klaar kwamen. Het feest was begonnen.




