Mijn vriendin heet Chantal. Ze is 28 jaar en ze is een heel erg zelfbewuste meid. ze weet precies wat ze wil en hoe en wanneer ze dat allemaal wil. We hebben het altijd heel erg leuk en doen soms de meest gekke dingen. Chantal is ook heel spontaan en dus zijn er heel soms dingen die ze niet doordacht heft maar gewoon op dat moment uit wil voeren. En negen van de tien keer weet ik het niet uit haar hoofd te praten.

Daar is helemaal niets mis mee hoor, ik vind het prima zo. Helemaal op momenten dat het mij heel erg veel opwinding op kan leveren. Zo waren we een keer bij een openluchtconcert en dat was helemaal fantastisch. Er waren vele artiesten en we genoten en kregen er enorm veel energie van. We gingen weg van het concert toen het was afgelopen en moesten een behoorlijk stuk open voordat we bij de auto waren.

Ik had een plekje opgezocht waar het parkeren gratis was en dan is het offer dat je een stuk verder moet lopen. Onderweg zat Chantal de hele tijd aan mij te friemelen en hoewel ik dat altijd leuk vind. Had ik het idee dat ze iets van plan was maar daar kon ik mijn vinger natuurlijk niet op leggen. “Dit is een mooie plek”, hoorde ik haar ineens zeggen en ze dook opzij naar de bosjes langs de weg en trok mij er gewoon in.

Ik stond het maar toe, misschien moest ze heel erg plassen en moest ik op de uitkijk gaan staan. Ze maakte haar broek los en dus dacht ik gelijk te hebben. “Maak jij je broek ook maar vast los schat” , zei ze. En op dat moment wist ik wat ze wilde. Chantal wilde buitensex. Dat hadden we nou nog niet eerder gedaan en ik moet eerlijk zeggen dat ik het een uitermate opwindend idee vond, zo na het concert. Ze zat gehurkt en was zichzelf aan het betasten en vingeren.

Ik kwam voor haar staan, zette mijn handen in mijn heupen en liet haar met mijn nog slappe lul spelen, maar die werd een aantal tellen later natuurlijk zo hard als een paal, omdat ze hem aftrok en in haar mooie mondje nam, terwijl ze met diepe halen aan mijn lul zoog. Ik voelde die tong langs mijn eikel glijden, merkte dat ze heel erg vel zin had omdat ze heel gulzig aan het pijpen was. Het spuug droop van mijn lul af toen ze ophield.

Ze ging staan en zocht een boom op. Die stond een paar meter verder, maar daardoor stonden we ook redelijk in het zicht. Het kon Chantal niet boeien. Ze zette haar rug tegen de stam van de stevige boom aan en tilde één been op. Stak hem ver in de lucht. Ze is heel erg lenig en soepel en dus was dat geen probleem voor haar. Ik ging een beetje door de knieën, drukte mijn eikel in haar kutje en begon Chantal te neuken terwijl ze haar been op mijn schouder liet rusten.

Ik kon goed zien hoe mijn pik in en uit haar mooie gleuf bewoog, een heerlijk gezicht is dat altijd. Haar schaamlippen die mee bewogen met iedere stoot naar binnen en het terugtrekken van mijn pik om het vervolgens meerdere keren te herhalen. Mijn Chantal zoog en beet op haar vinger, iets wat ik altijd erg opwindend vind, maar vraag mij niet waarom. Ik heb geen idee, ik moet niet aan pijpen denken op dat moment, het is gewoon een ding.

Nu haalde ze haar been van mijn schouder en op één of andere manier lukte het mij om mijn pik in haar te houden. Ze gooide beide benen om mijn middel en ik greep haar stevig beet. Ik drukte Chantal tegen de boom en begon haar hard te neuken. Maar omdat ik achterover leunde, voelde ik dat de zwaartekracht ging winnen en viel ik in het gras en de bladeren, met Chantal nog op mijn pik geregen. We moesten allebei lachen en ze begon mij tijdens het lachen te berijden.

Sneller, nog sneller en uiteindelijk voelde ik dat ik klaar ging komen. Maar niet voordat mijn meisje dat daar in de buitenlucht had gedaan. Hijgend en schokkend kwam ze al spelend met haar clitoris op mij klaar en omdat haar poesje zich goed samen aan het trekken was, kwam ik vlak na haar. Ik spoot mijn witte goedje diep in haar, terwijl Chantal mij met haar kutje aan het melken was. Heerlijk. Iedere druppel nam ze in zich op.

Naderhand zijn we snel in de kleren gegaan en hebben wij onze weg vervolgd. Met rode wangen liepen we naar de auto en in de auto zoenden we. Het voelde heel speciaal, maar we wisten een maand later pas waarom. Want op dat moment in de bosjes, heb ik haar zwanger gemaakt. We hebben het kind, een jongetje, inmiddels al een jaar en zijn dolgelukkig met elkaar. Het op rare plekken neuken en dergelijke, dat zit er nu even niet in, we hebben er geen tijd voor met het kind in ons leven.

Maar dat is het allemaal meer dan waard hoor, want gelukkiger kan je ons gewoon niet krijgen. En dat alles door een spontane ingeving voor buitensex na een openluchtconcert in de zomer. Mooi toch dat die kus in de auto ook zo bijzonder aanvoelde, alsof we het wisten. Het is daarom een moment dat we nooit en te nimmer zullen vergeten, zoveel is wel duidelijk.

Plaats reactie

Sponsors