Mijn naam is Herman. Ik heb vorige week met een heerlijke meid gevreeën en het was echt fantastisch. Niet alleen omdat het een waanzinnig lekker ding was, maar omdat ze zo heerlijk open was voor alles wat ik wilde doen. Ik vertelde haar dat ik alles wel met haar wilde doen, terwijl we lagen te zoenen en te strelen. Ik zou ieder gat wel willen vullen. Dat zei ik expres, hopende op een mooie reactie. En die kreeg ik. “Je mag ieder gat van mij pakken, hoe harder hoe beter”, waren haar exacte woorden.

Nu liet ik mij dat natuurlijk geen twee keer zeggen, ik nam het aan en ging het ook doen. Eerst waren we met het voorspel bezig. Ik likte aan haar sappige kutje, zorgde ervoor dat ze goed nat was en keek toe hoe het vocht haar vagina natter en natter maakte. Haar schaamlippen werden dikker en haar geile klitje werd groter. Ik likte eraan en speelde plagerig met haar schaamlippen, maakte haar helemaal wild. Daarna was het haar beurt.

Ze zoog aan mijn lul en deed dit zo heerlijk geil, met zoveel spuug en grommende geluiden, het was haast angstaanjagend. Uiteindelijk kwam het op het neuken aan, waar ik de hele tijd op zat te wachten. Het voorspel doe ik altijd, ik vind dat het erbij hoort, maar die nacht was ik echt alleen maar bezig met het neuken. Ik wilde in haar, zo snel als maar kon. Eerst lag ze op het bed, met haar hoofd op de rand van het bed en haar benen van elkaar.

Ze dacht dat ik haar kutje te pakken zou nemen, maar eerst stond ik bij haar hoofd en drukte ik mijn lul in haar mond. Verrast begon ze te zuigen. Ik greep haar tieten terwijl ik over haar heen boog en vingerde haar toen ik verder naar voren leunde en drukte mijn eikel tegen haar huig aan. Ze zoog mijn pik diep in haar keel en ik paalde die strot tot het slijm uit haar mond kwam stromen. Ze maakte gorgelende geluiden, het was geweldig om naar te luisteren.

Mijn natte leuter trok ik na een paar minuten terug, waarna ik op haar klom en haar in de ouderwetse maar o zo lekkere missionarispositie ging neuken. Ze spreidde haar benen zo ver als ze maar kon en ik zat er tot aan mijn ballen in. Ik pompte dat natte spleetje helemaal vol en voelde de schaamlippen mijn lul omhelzen, alsof haar kutje mijn lul aan het pijpen was. Haar tieten schudden bij iedere diepe stoot. Ik speelde met haar mooie lichaam en zag toen haar anus, tilde haar billen de lucht in en stuurde mijn lul zonder handen tegen haar sterretje, waarna ik mijn heel erg natte paal diep in haar anus drukte.

Hij gleed er ongelooflijk soepel in, waarna ik haar heel erg hard in haar kont neukte. Ze schreeuwde het uit, maar gelukkig was dit van het genot. Ik neukte haar lang en diep in haar kont, tot ik mijn zak in haar darmen leegspoot en het zaad er, toen ik mijn lul uit haar anus liet glippen, lekker uit zag stromen. Die nacht hebben we het nog een paar keer gedaan, tot ze haast niet meer lopen kon.

Herman

Plaats reactie

Sponsors