Als homofiele man ben ik nooit echt op jacht naar iemand om sex mee te hebben. Ik laat het eigenlijk altijd maar gebeuren. Ik zie wel wat er op mijn pad komt en dat zijn dus de dingen die ik het fijnst vindt. Want dat is dan vaak ook het meest spontane. Als ik op zoek ga, dan is het net of het moet en dan is er gelijk ook zo’n bepaalde druk en dat is gewoon niet echt heel erg fijn om als zodanig te ervaren.

Op een dag ergens in juni van 2016 ben ik een man tegengekomen die ik wel leuk vond om wat tijd mee door te brengen. We hadden elkaar bij een film ontmoet. Toevallig waren we er allebei alleen en hij gaf na een tijdje ineens toe dat hij er naartoe was gegaan om te zien of hij een leuke kerel aan de haak kon slaan. Maar hij had niet verwacht iemand zo leuk als mij tegen het lijf te lopen. Ik weet niet wat het was, maar ik was direct geil geworden door zijn woorden.

Misschien was het de eerlijkheid die hij had waar ik zo opgewonden van werd maar ik wilde direct met hem naar bed. Hij had het denk ik door, toen hij ineens voorstelde of ik met hem mee naar zijn huis wilde gaan. Nou en of ik daar zin in had. Ik kon niet wachten tot ik zijn dikke pik in mijn kont kon voelen pompen. Als hij die had tenminste, want dat kon ik zo aan zijn bruine ogen niet zien. Hij keek diep in mijn ziel zo leek het en dat maakte mij alleen maar meer opgewonden dan ik al was.

Ik had geen idee dat daar nog een overtreffende trap voor zou zijn, maar dat bleek dus wel het geval. Ik had zin in hem en toen we bij zijn huis waren aangekomen, ongeveer 25 minuten van waar we waren vandaan, begonnen we eigenlijk al zonder enige twijfel te zoenen. Het voelde goed, dus waarom ook niet? Beiden genoten we er gewoon van en zo ver ik wist was hij single. Dat bleek gelukkig ook waar te zijn, anders had ik er een enorm schuldgevoel aan overgehouden.

Ik genoot van zijn snelle tong tussen mijn lippen en voelde de natte tong over de mijne glijden, mijn tanden aanrakend en meer. Ik was dan ook heel blij dat ik goed mijn tanden had gepoetst, anders was het ongetwijfeld een enorme afknapper voor hem geweest, zo kan ik mij in ieder geval voorstellen. Het voelde allemaal heel erg fijn op die manier en ik was dan ook zeer blij dat we samen onze kleren aan het uitrekken waren en toen zag ik voor het eerst zijn pik.

En ja, het was een dikke. Lekker lang ook en keihard. Ik moest hem meteen vasthouden. Ik kon mijzelf gewoon niet inhouden. Wat voelde dat toch allemaal ongelooflijk goed zo in mijn hand. Dat kloppende vlees, die dikke eikel die zo langs mijn handpalm gleed terwijl ik hem aan het aftrekken was. Hij deed bij mij hetzelfde en ik genoot immens van het hele gebeuren. Zijn handen deden hun werk bijzonder goed, daar was geen twijfel over mogelijk.

Uiteindelijk dook hij in mijn schoot en begon hij aan mijn paal te likken en te lurken. Hij zoog dat ding in een gulzige slok naar binnen en deed dingen met zijn mond die ik tijdens welke pijpsessie dan ook nog niet eerder had meegemaakt. Ik voelde mij ongelooflijk heet en ik zou zo in zijn mond klaar kunnen komen. En ja, helaas deed ik dat ook. De spanning, het genot, zeg maar waar het aan zou kunnen hebben gelegen.

Maar lekker was het wel. Hij had er dan ook wel begrip voor. Als goedmakertje pijpte ik hem ook, maar toen ik zijn lul net goed nat had weten te maken, zette hij mij ineens zo neer dat ik met mijn kont klaar voor actie lag. Ik lag op mijn rug, benen wijd en mijn anus open. Hij spuugde op mijn opening en stuurde zijn dikke eikel naar mijn kontgaatje. Langzaam drong hij bij mij naar binnen en ja, het voelde heerlijk. Het was een keiharde pik in mijn kont.

Ik vond het waanzinnig. Hij begon mij hard en diep te neuken. Ik wist gewoon niet waar ik het zoeken moest, wat een fantastische ervaring was dat zeg. Met harde en forse stoten liet hij mijn hele lijf heen en weer schudden en ik deed alle moeite mijn benen zo wijd mogelijk te houden zodat hij diep in mij kon komen. En dat laatste deed hij dan ook. Net als bij mij, als uit het niets. Ik voelde de warme stralen sperma in mijn darmen schieten.

Iets wat ik al een tijdje niet meer had mogen ervaren en ik wist weer hoe dol ik er op was. Dat gevoel is zo waanzinnig, haast niet te omschrijven. Zachtjes trok hij zijn dikke paal uit mij terug en toen zag ik dat er een sliert zaad aan hing. Ik kwam direct overeind en zoog het gulzig naar binnen. Ik vond het een overweldigend lekkere smaak. Daarna zijn we nog wat gaan zoenen en strelen, om vervolgens ons op te schonen en weer in de kleren te gaan.

Het magische moment was inmiddels een beetje weg en de realiteit kwam binnen. We gingen ieder zo onze weg, hebben elkaar ook nooit meer echt gezien of gesproken. Het was kort maar krachtig. Maar die lekkere keiharde pik in mijn kont, die heb ik nog lang na mogen voelen, vooral als ik naar het toilet moest had ik het er even moeilijk mee. Maar dat was het allemaal uiteindelijk dubbel en dwars waard. Zoals ik al zei, dat soort ontmoetingen die zomaar ontstaan, die zijn over het algemeen het lekkerst.

Ik zoek een maatje die net als mij van reizen houd, heerlijk onbekende plekken bezoeken vooral uitdagende. Mijn partner houd er niet van dus wij hebben besloten dat ik met een ander kan doen.

Stuur een bericht
 

Laatste commentaren

  • Gonnie zei Meer
    Hallo Fleur,

    Je schrijft dat je bang ben dat als jij je... 22 uur geleden.
  • Leontine zei Meer
    Fleur,

    Uit bovenstaande verhalen en ook uit meerdere andere... 2 dagen geleden.
  • Suzanne zei Meer
    Fleur,

    Gewoon alles over je heen laten komen. Niet alleen... 3 dagen geleden.
  • Fleur zei Meer
    Hay,  Bij het lezen van bovenstaande verhalen, ben ik al... 3 dagen geleden.
  • Kasper zei Meer
    'We hebben ongeveer 2 x sex per week.''

    Voor een pas... 4 dagen geleden.