Hey beste lezers van deze geile verhalen website.Ik dacht laat ik ook maar eens mijn eigen verhaal opschrijven en insturen, wie weet krijg ik wel leuke reacties hier op.Om te beginnen zal ik me in het kort even aan jullie voorstellen, dan weet je iets over mij en dan mijn leuke geile ervaring op het kantoor.Ik ben Petra, woon in Haarlem en ik ben een rasechte lesbo, voor mij geen sex met een man, ik vrij alleen maar met vrouwen.

Niet dat ik mannen niet mag, in tegendeel ik vindt ze leuk maar voor de sex wil ik alleen maar met een vrouw naar bed. Ik werk in Haarlem op een groot kantoor van een bank. De naam mag ik niet noemen maar het is een hele bekende oranje bank :)Elke dag wordt ik weer vrolijk van mijn super knappe collega Karin. Ik kan haar de hele dag zien, ze zit tegenover mij. Niet op praat afstand maar iets verder weg.Het is echt een lekker wijf als ik het zo mag zeggen. Ze heeft haar lange blonde haren altijd netjes in een knotje opgestoken en laat dan altijd een paar sliertjes nonchalant langs haar wangen hangen.

Geile korte mantelpakjes waarvan de rokjes altijd net iets te kort zijn zodat je de naad van de panty's nog net kunt zien. Ik geil daar wel op, als ik zou mogen kiezen dan zou Karin mijn droomdate zijn. Op een dag lopen we tijdens de pauze buiten en plotseling overvalt ze me door te vragen hoe het nu eigenlijk is om met een vrouw te vrijen. Ze had dat nog nooit gedaan maar was er wel nieuwsgierig naar.Ik vertel haar hoe mijn ervaring daarmee is en ze vraagt dan ook nog hoe ik weet of een andere vrouw ook met haar wil vrijen, er staan geen bordjes op van dit is een hetero en dat is een lesbo.

Ik zeg dat merk je, dat is chemie, dat merk je ineens tijden een gesprek aan alles. Net zoals nu, nu heb ik ook het gevoel dat je iets voor vrouwen voelt, puur om het een keer te proberen en dat wil niet zeggen dat je lesbisch bent maar je wil wel vrijen met een vrouw.Ze stopt, kijkt me aan en ik weet niet wat ik hoor.... Ja ik wil sex met jou, ik kijk al zo lang naar je en ik wordt telkens opgewonden van je zegt ze. Wauw, mijn droomdate zegt dat ik haar geile fantasie ben? Op dat moment lopen we het kantoor binnen en we hebben nog een half uur over van onze lunchpauze en ik besloot om er geen gras over te laten groeien.

We hebben 2 ruimtes waar vrouwen als ze zwanger zijn kunnen ontspannen (yeah right echt waar) en ik grits de sleutel van 1 van die kamers.Kom Karin, ga met me mee en ze loopt achter me aan. Als ik de deur aan de binnenkant dicht gedaan heb en me omdraai heeft ze haar knotje losgemaakt en ik zie haar voor me met haar lange blonde krullen, het lijkt wel zoals in een film.Ik ga tegen haar aanstaan en begin heerlijk met haar te tongzoenen en over haar borsten te wrijven. Langzaam maak ik knoopje voor knoopje los van haar bloes en ik maak haar bh los en voel haar blote borsten.

Haar rokje heeft ze omhoog getrokken en ze beweegt met haar kut op en neer tegen mijn bovenbeen.Kom laten we ons uitkleden, we hebben niet lang meer voordat we weer op onze werkplek moeten zijn. Daar staat ze dan die blonde schoonheid, naakt voor me en ik zie haar prachtige borsten en haar mooie lichaam. Ik zak door mijn knieën en ik begin haar kutje te likken, ze neemt mijn hoofd vast en begint me harder en harder tegen haar lekkere natte kut aan te duwen.Wat is ze geil zeg! Ze kreunt nogal hard en ik neem haar vast bij haar billen die telkens hard aanspannen als ze mijn gezicht in haar kutje duwt.

Het warme kutvocht druipt langs haar benen naar beneden en ze smaakt ontzettend lekker. Karin komt klaar en gilt het uit, ze knijpt in mijn schouders en houdt haar adem een paar seconden in om daarna uit te blazen en ontspannen te worden. Wow, dat was lekker zeg, je weet er wel raad mee met andermans kutjes zegt ze lachend.Ik sta op en steek mijn tong in haar mond. Proef je eigen kutje maar eens zeg ik :) Maar we zijn nog niet klaar hier, ik wil ook gebeft worden dus je mag door de knietjes zeg ik. Karin gaat met haar tong van mijn borsten en ze likt langzaam over mijn buik en gaat zo beetje bij beetje naar mijn kut die al aardig opgezwollen is van deze geile ervaring.

Haar tong raakt mijn gevoelige kittelaar aan en ze gaat op en neer met haar tong aan de binnenkant van mijn schaamlippen. Weer komt ze aan mijn klit en ze blijft er heerlijk aan likken.Ik laat me helemaal gaan en het duurt dan ook niet lang voordat ik klaarkom. Op dat moment steekt Karin een vinger in mijn kontgat. Wow wat een geile donder zeg en wat geeft dat een lekker extra geil gevoel bij het klaarkomen.Hmmm lekker zeg sex op het werk, dat is pas ontspanning, zou je elke dag moeten doen :) Snel trekken we onze kleding weer aan en proberen ons zo goed en zo kwaad als het kan te fatsoeneren in de spiegel.

Snel snel nog onder het lopen de schoenen aan proberen te doen gaat niet zo makkelijk maar het is me toch nog gelukt.Uiteindelijk zitten we weer op onze plaatsen, vlak voordat de baas binnen komt. Ik kijk Karin aan en ze heeft nog steeds haar haar los, ze ziet er lekker uit. Ik geef haar een handkus en ze lacht naar me en doet alsof ze hem vangt en op haar wang plakt. Geloof me, mijn werkdagen zijn sinds die dag, dat moment, niet meer het zelfde. Ik wordt nog vrolijker als ik Karin zie.

Petra xxx

Sponsors

Laatste commentaren

  • Victoria zei Meer
    Theodoor Schreef:
    Bijzonder !

    Volgens mij het eerste verhaal van Suzanne dat...
    3 dagen geleden.
  • Theodoor zei Meer
    Bijzonder !

    Volgens mij het eerste verhaal van Suzanne dat... 4 dagen geleden.
  • Mieke zei Meer
    Leuk  verhaal! 5 dagen geleden.
  • Pierre zei Meer
    Onvoorstelbaar gruwelijk verhaal wat wat een vrouw in haar... Eén week geleden.
  • Magda zei Meer
    Onvoorstelbaar dat een lesbische vrouw zich laat dwingen om... Eén week geleden.