Mijn beste vriend had een leuke meid voor mij op het oog en hij zei dat het echt mijn type was. Niet zozeer om een relatie mee te beginnen, maar om de sex. Ik hield van wilde meiden, zo wist hij als mijn beste vriend natuurlijk maar al te goed en deze meid was zelfs een beetje gek in bed. Ik wist niet wat dat nou precies inhield en ook niet of ik dat goed moest vinden of dat ik daar juist een beetje bang van moest worden, maar hij verzekerde mij dat ik gewoon van haar kon genieten, maar dat ze gewoon wilde verzoeken in bed had.

Nou, aangezien hij getrouwd was, wilde ik niet weten hoe hij die details te weten was gekomen, maar ik nam zijn aanbod aan en er werd een afspraak tussen die wilde meid Simone en mij gemaakt. We spraken af bij haar thuis en toen ik daar aankwam was het mij al meteen duidelijk dat het puur om de sex zou gaan, want ze droeg alleen een onderbroek en een shirt, klaar om het bed in te duiken, zo leek het.

Ik stapte naar binnen, sloot de deur achter mij en ik stelde mijzelf netjes voor, wilde haar drie zoenen op de wangen geven, maar ineens kreeg ik haar lippen op mijn mond, haar tong worstelend met de mijne en haar hand in mijn kruis, waar natuurlijk een stijve paal als reactie op volgde. Ze maakte mijn broek dan ook meteen los, het ging wel heel erg snel, maar ik vond het wel prima, ik wilde haar ervaren zoals ze was, zoals ze mij omschreven was en zover leek dat allemaal dik te kloppen.

En het werd alleen maar beter, want op een gegeven moment was mijn broek op mijn knieën en zat ze voor mij, haar shirt uit en haar dikke tieten tegen mijn benen gedrukt, terwijl ze mijn hele paal naar binnen slurpte. Ze zoog mij zo wild af, het kwijl droop van haar kin en ze bleef maar doorgaan, spelend met mijn ballen en likken en zuigend aan mijn hele pik. Ze nam hem diep in haar keel en liet hem daar een tiental tellen zitten en trok hem weer uit haar strot, happend naar adem en zoog weer wild door.

Ze wilde dat ik haar aan de haren trok en mijn pik diep in haar strot forceerde. Dat wilde was niet nieuw voor mij, maar het kwam niet vaal voor dat een vrouw mij dat als eis stelde, ze kwam ook erg dwingend over, alsof het op die manier moest en ook niet anders. Nou, helemaal top dus, ik wist dat ik nu een wilde in handen had, die ik niet zomaar zou laten gaan. Ik greep haar bij de haren en naaide haar strot hard en diep, ze werd er helemaal gek van.

Ik stond daar als een hele vent, ik voelde mij echt machtig, ze was zo lekker wild. Ik trok haar aan de haren omhoog, wat ze ook heerlijk vond en gooide haar op de bank. Ze lag daar en ik draaide haar op haar zij, ging naast de zitting van de bank op mijn knieën zitten en ik tilde haar been op en neukte haar diep in haar mooie geile kutje. Ik greep haar hard beet en ik sloeg op haar billen, terwijl ik dieper en sneller in haar mooie kutje neukte.

Ineens draaide ze haar hoofd en wilde ze dat ik in haar gezicht sloeg en spuugde. Ik deed het zonder aarzelen en ze genoot er zo van, het werd wilde en gekker, helemaal toen ze wilde dat ik haar meteen in haar kleine kontje ging neuken, zo hard als ik maar kon. Ik trok mijn lul uit haar schede, sloeg er plagend mee op haar billen, trok de billen vervolgens van elkaar en ik ramde mijn pik zonder aarzeling in haar anus.

Ze gilde het uit, sloeg met haar handen tegen de rugleuning van de bank aan en wilde hard genomen worden. ‘Neuk me als een hoer!’ schreeuwde ze luid. Nou, dat zette mij wel aan het werk hoor, ik naaide dat strakke kontje alsof mijn leven er vanaf hing en mijn ballen ramden tegen haar lijf, terwijl ik die strakke anus om mijn pik samen voelde knijpen. Ik neukte haar zo diep en ik draaide haar in meerdere posities, tot ik niet meer kon en ik spuiten moest.

Ze ging op de vloer zitten en zoog mijn lul af zoals eerder. Toen ik ging spuiten, richtte ze mijn lul over zoveel van haar lichaam als maar kon. Ik kwam genoeg klaar om haar overal te raken en ze smeerde het daarna uit over haar hele lichaam. Die avond bleef ze ook zo rondlopen, naakt en met het zaad over haar lijf, helemaal opgedroogd. Ik vond het wel wat bizar, maar gelukkig was die avond nog heel jong en hebben we nog veel meer gedaan.

Bizarre en geile dingen, die ik nog niet eerder met een vrouw had gedaan. Ze wilde zelfs in de opening van de voordeur geneukt worden en gilde de hele straat bij elkaar, maar niemand reageerde, waarschijnlijk waren ze dit al gewend. Ik heb nog meerdere malen met haar ge-date, als je het zo noemen kunt, want het ging puur om de sex, verder had Simone bijzonder weinig inhoud moet ik toegeven.

Maar ja, de enige inhoud die ze nodig had was mijn harde paal en daar kreeg ze meer dan genoeg van. Ik hoop ooit nog eens zo’n meid tegen te komen, maar dan met meer inhoud, zodat we misschien een relatie op kunnen bouwen, maar ik denk niet dat er veel van dat soort vrouwen rondlopen.

Groetjes van Luc uit Brugge


IsabeauX - 27 jaar

contact met IsabeauX

Sponsors

Laatste commentaren

  • Antoinette zei Meer
    Tot voor een een half jaar geleden wist ik niet van het... 5 dagen geleden.
  • Pierre zei Meer
    Ik stond toe dat Kees foto’s van me nam toen ik naakt voor... 5 dagen geleden.
  • Leontine zei Meer
    Anoniem Schreef:
     Ik ben ook achtergekomen dat jongens van zijn klas...
    6 dagen geleden.
  • Anoniem zei Meer
    'Jong meisje geeft zich aan haar broer en zijn vriend'

    Had... Eén week geleden.
  • Jan zei Meer
    Moeder 54 jaar en dan nog zwanger worden???????? Eén week geleden.