Toen ik een tijdje geleden verschillende verhalen las op deze site over seks van vrouwen, vrijwillig of gedwongen, met jonge jongens moest ik meteen weer denken toen ik zelf 16 was, nu al weer 10 jaar geleden en Anja toen 39. Anja, ik noemde haar toen nog tante Anja, was vanaf de basisschool de hartsvriendin van mijn moeder en kwam regelmatig bij ons over de vloer en mijn moeder en ik bij haar.

Haar man was twee jaar daarvoor overleden en mijn moeder was gescheiden. Mijn oma, de moeder van mijn moeder, was opgenomen in een verpleeghuis aan de andere kant van het land. Mijn moeder ging elke twee weken haar in het weekend bezoeken en sliep bijeen broer van haar. Ik was een keer mee geweest maar vond het niks daar. Maar alleen een weekend thuis blijven vond mijn moeder weer niets. Anja bood aan dat ik het weekend bij haar zou doorbrengen en kon ik meteen allerlei klusjes voor haar doen, want ze had twee linkerhanden.

Zo ging ik op zaterdag 1 september 2012, een datum die ik nooit zal vergeten, naar haar toe. Anja had een grote achtertuin die nogal verwaarloosd was en we besloten er eens flink tegen aan te gaan. Na de lunch gingen we verder en om zes uur hield Anja er mee op en ging een douche nemen. Toen ik zag dat ze weer in de keuken was hield ik er ook mee op en nam ook een douche. We aten samen een pizza en keken naar het nieuws van acht uur. Samen op de bank keken we nog even naar een detective maar die zetten we snel weer uit omdat we er niks aan vonden. Anja stond ineens op en ging voor me staan en tot mijn verbijstering begon zij de knoopjes van haar blouse los te maken en trok die uit.

Ik zag dat ze witte bh aan had en meteen ook dat ze flinke borsten had. Ze maakte nu de sluiting van haar rok los en liet die op de grond vallen. Ze had een wit broekje aan. Ik zag het aan en wist niet wat ik van denken moest. Anja ging gewoon verder en maakte de sluiting van haar bh los en wierp die weg en liet mij haar borsten zien. Ze legde zelfs haar handen onder haar borsten om ze die aan mij aan te bieden. Ik keek met open mond toe hoe Anja haar broekje omlaag schoof en ik haar kut kon zien. Anja raapte haar broekje op en gaf die aan mij. Het broekje ligt nog steeds onderin mijn nachtkastje. Ze legde haar handen op haar hoofd en draaide bevallig rond en kon ik ook haar billen zien. “Vind je me mooi? Mijn borsten en kut?” vroeg ze en ik stamelde maar wat. Het was voor het eerst van mijn leven dat ik een naakte vrouw zag en nog veel ouder dan ik. Ze reikte haar handen naar mij en ik stond op en ging naar haar toe. Anja pakte mijn handen en legde die op haar borsten die warm, stevig en toch zacht voelden. Even later pakte ze een hand van me en legde die op haar kut.

“Hoe voelt het” vroeg ze en weer wist ik niks uit te brengen. Anja pakte mijn shirt en trok die over mijn hoofd uit en haar handen voelden mijn borstkas. Ze knielde voor me neer en maakte mijn riem los en de sluiting van spijkerbroek die ze omlaag trok. Mijn lul die hard geworden was prikte door mijn broekje heen. Ze voelde mijn ballen en met haar vingers ging ze over mijn lul die nog stijver werd. Anja trok mijn broekje over mijn lul heen uit en stond ik naakt voor haar. “Lieve jongen van me. Wat is jouw lul al groot” zei ze en ze legde een hand onder mijn ballen en met haar andere hand omvatte ze mijn lul. Met kleine rukjes trok ze mijn vel omlaag en kon ze mijn eikel zien. Ze nam zelfs mijn lul in haar mond en ging heen en weer. Pijpen noemde ze dat, ik had er nog nooit over gehoord.

Ik wist niet wat ik overkwam. Natuurlijk trok ik me vaak genoeg af maar dit was overweldigend. Ik vond het jammer dat zij zich terugtrok voordat ik klaar kwam. Anja stond op en zei “Lieve jongen van me. Kom we gaan naar boven”. In haar slaapkamer trok ze het dek van het bed en ging er op liggen en spreidde haar benen. Ik keek naar haar en wist niet wat te doen. Ze strekte haar armen naar me uit en vroeg me tussen haar benen te knielen. “Zo kan je mijn kut van dichtbij zien en voelen”. Ik deed het terwijl Anja haar schaamlippen uiteen schoof en mij haar genotsknopje, zo noemde zij het, liet zien. “Raak maar aan dat voelt zo fijn voor me”. Met mijn duim ging er over heen en merkte dat ze steeds opgewondener werd. “Lik me, lieverd”. Ondanks dat ik eigenlijk vies vond deed ik het toch. “Kom in me met je vinger en weer deed ik wat ze vroeg.

Haar kut voelde warm, zacht en vochtig en Anja duwde mijn vinger dieper in haar kut. Ik stak er een vinger bij. Ze schreeuwde het uit: “Neuk me, dieper, neuk me, harder, verkracht me”. Anja trok aan haar tepels, sloeg op het bed, ging met haar hoofd heen en weer. Ik wist niet wat ik meemaakte toen zij gillend klaarkwam. Even kwam ze tot rust maar toen begon ze weer. “Lieverd, je moet echt helemaal in me komen. Ik wil helemaal van jou zijn”. Ik schoof omhoog en duwde mijn lul in haar kut en Anja legde haar handen op mijn billen en duwde mijn lul steeds dieper in haar kut”. Weer schreeuwde ze uit: “Neuk me, naai me, verkracht me. Ja, ik wil door jou verkracht worden.” en allerlei andere schunnigheden die ik hier maar weg zal laten. Met harde stoten neukte ik haar en ik voelde dat ik ging komen. Ik wilde me terugtrekken maar Anja hield mijn billen stevig vast en ik spoot mijn zaad in haar kut.

Mijn lul werd slap en ik trok me uit haar terug en Anja trok mij omhoog en ik lag op haar. “Lieve jongen, nou ben ik helemaal van jou. Hoe vind jij dat nou?”. Van alles gooide ze er weer uit en ik wist werkelijk niet wat ik van denken moest. Een vrouw van tegen de veertig die zich volledig wilde overleveren aan mij een jongen van net 16 jaar. Ik wilde van haar af komen maar ze hield me stevig vast. Pas na kwartier lukte het mij van af te komen en ging ik naar beneden en kleedde me aan. Ik wachtte tot ook zij naar beneden kwam maar ze bleef boven. Ik ben naar de logeerkamer gegaan om te gaan slapen. Lang bleef ik op de rand van mijn bed zitten met mijn hoofd in mijn handen. Alles ging door mee heen, haar borsten en kut zag ik steeds voor me.

Toen ik de volgende morgen beneden kwam stond het ontbijt al klaar. Anja deed of er niets gebeurd was en ik durfde er niet over te beginnen. Na ontbijt ben ik meteen vertrokken. “Kom je volgende keer weer? Ik verlang zo naar je”. Wat moest ik doen? Het aan mijn moeder vertellen? Nooit meer naar haar toe gaan? Ik durf het bijna niet te zeggen maar ik was blij dat mijn oma een week erna overleed en mijn moeder niet langer elke twee weken er niet was. Een paar weken later vertelde mijn moeder me dat Anja in verwachting was. Van wie wilde Anja niet zeggen. Ik hield maar wijselijk mijn mond dicht. Zoveel maanden later werd Peter geboren. Mijn moeder ging op kraamvisite en toen ze terug kwam zei ze: “Peter is met zijn rode haartjes net jou toen jij pas geboren was”. Ze keek mij daarbij veelbetekenend aan.

N.B.

Voor mij is dit echt werkelijk het einde.

Susanne. 

Sponsors

Laatste commentaren

  • Mieke zei Meer
    Eind goeld, al goed. 12 uur geleden.
  • Mieke zei Meer
    Je hebt lesbische vrouwen in alle soorten.
    Waarom zouden er... 2 dagen geleden.
  • Victoria zei Meer
    Frederika en Maaike,

    Het blijft oppassen op een... 3 dagen geleden.
  • Mieke zei Meer
    dit verhaal is geschreven vanuit het 'Alwetend perspectief'... 4 dagen geleden.
  • Victoria zei Meer
    Theodoor Schreef:
    Bijzonder !

    Volgens mij het eerste verhaal van Suzanne dat...
    Eén week geleden.