Het was een redelijk saaie dag voor Gert, maar op een gegeven moment kreeg hij een heel leuk idee. Hij was al een tijdje niet meer in het park geweest en besloot om er eens even te gaan wandelen. Dat zou hem wel goed doen. Het was mooi weer, dus had hij geen jas nodig en zo liep hij heerlijk fluitend naar en door het park. Daar, op een bankje, zat een jongedame van een jaar of 24, zijn leeftijd. Hij keek niet echt naar haar en ging er even lekker naast zitten.

Hij wilde een gesprek met haar gaan voeren, maar zag dat ze iets onder haar lange jas aan het doen was en ze leek zo in een soort trance te zijn, dat ze niet eens doorhad dat hij er was komen zitten. Toen de jas openviel, zag hij ineens dat ze zichzelf aan het vingeren was. En toen viel het haar op dat hij er zat.Ze wilde stoppen, schaamde zich, maar Gert hield haar tegen. “Ga door meid”,  zei hij en hij keek even om zich heen, “dan doe ik met je mee”. Hij maakte zijn broek los en haalde zijn pik tevoorschijn.

De meid wist niet wat haar overkwam, maar ze moest er van glimlachen en ze keek Gert ondeugend aan. Hij trok zijn pik goed af terwijl zij haar natte doos aan het masturberen was. Ze kwam wat meer naast hem zitten en met één hand nam ze het van hem over, terwijl ze Gert zijn hand op haar poesje legde.Zo zat het tweetal elkaar te bevredigen. Het kleine handje van de vreemde vrouw trok Gert zijn dikke lul heerlijk af. Ze trok de voorhuid strak heen en weer en Gert zijn ballen leken haast te exploderen, zo geil was hij.

Zijn vingers gleden ondertussen diep in de natte kut van het vrouwtje en ze kwam trillend van genot op zijn lange vingers klaar. Dit maakte het vreemde sletje zo ongelooflijk hitsig, dat ze meteen op zijn leuter dook en hem in haar mond nam. Met snelle bewegingen en met een smakkend, slurpend geluid zoog ze die dikke stamper van Gert af en maakte hem goed nat. Gert hield het niet meer, spande zijn gehele lijf aan en spoot zijn zaad al kreunend in haar keel.

Ze slikte en zoog, liet wat sperma uit haar mond lopen, wat op de grond druppelde en toen kwam ze uiteindelijk overeind. Ze had een rood hoofd, veegde wat zaad van haar kin en keek Gert ondeugend aan. “Ik zit hier iedere week, rond dezelfde tijd, doe ermee wat je wilt,” zei ze en ze fatsoeneerde zich, stond op en vertrok. Gert hoorde mensen in de buurt praten, stopte zijn lul snel weg, deed zand over het gemorste zaad en hoopte dat die week heel snel voorbij zou gaan, zodat hij het lekkere sletje gauw weer in het park kon treffen, die keer hopelijk voor nog veel spannendere dingen die ze samen in de buitenlucht konden doen. 

Sponsors

Laatste commentaren

  • Helga zei Meer
    Voor mij een van de mooiste verhalen op deze site. 19 uur geleden.
  • Saartje zei Meer
    Angela, 

    Heerlijk te lezen hoe jij als grootmoeder van 64... 2 dagen geleden.
  • Angela zei Meer
    ik lees hier wel dat er veel moeders sex hebben met hun... 2 dagen geleden.
  • Anoniem zei Meer
    Triest verhaal maar weer een mooie foto. 3 dagen geleden.
  • Anoniem zei Meer
    Leuk bedacht maar wel heel erg onwaarschijnlijk.

    Maar foto... 3 dagen geleden.