Toen ik acht jaar was werd ik lid van koor van onze parochie de Heilige Gerardus Majella in de Indische Buurt van Amsterdam. De dirigent was meneer Vermeulen een man van een jaar of 55. Acht later overleed hij en kregen we nieuwe dirigent. Een man van omstreeks de dertig jaar die Max heette. Hij bracht een nieuw repertoire mee dat niet door iedereen werd gewaardeerd.
Op de zaterdagmiddagen hadden we van 10 tot 12 repetitie voor de Hoogmis de dag erop. Na en paar keer riep Max me na de repetitie en zei dat er meer in me zat dan een eenvoudig kerkkoor. Hij wilde me alleen zonder het koor horen zingen en kijken of hij gelijk had. Hij vroeg me om die middag bij hem thuis te komen.
Zonder mijn ouders iets te zeggen ging ik naar hem toe. Hij woonde in de Watergraafsmeer in een mooi huis in de Linnaeushof. Hij nam me mee naar zijn werkkamer op de eerste verdieping waar een piano stond. Hij nam plaats op de pianobankje en zei me voor hem te gaan staan en gaf mij de partituur van een kerklied dat ik moest zingen. “Vooral vanuit de buik zingen” zei hij wat ik vreemd vond. Ik begon en na een minuut moest ik stoppen en hij legde zijn hand op mijn buik en ik moest opnieuw begonnen. Zijn hand ging omhoog en met zijn andere hand deed hij mijn T-shirt uit en voelde mijn borstkas. Daar bleef het niet bij want hij maakte de sluiting van mijn korte broek los en trok die omlaag.
Hij legde zijn hand weer om mijn buik en gleed omlaag en omvatte mijn ballen door mijn broekje heen. Met de vingers van zijn andere hand voelde hij mijn lul die tot mijn schrik al omhoog begon te komen. “Ik zal je broekje maar uitdoen Gerard, het zit maar in de weg”. Voor ik zeggen kon dat ik dat niet wilde trok mijn broekje omlaag en stond ik helemaal naakt voor hem. Weer voelde hij mijn ballen met zijn hand en omvatte mijn lul en schoof mijn vel omlaag en zo kwam mijn eikel tevoorschijn. Max pakte zijn fototoestel en maakte foto’s van mijn lul en ballen. Max draaide me om en duwde me voorover en spreidde mijn benen en ik voelde een natte vinger over mijn kontgaatje gaan. Tussen mijn benen door voelde hij weer mijn ballen en mijn lul.
Max draaide me weer om en opnieuw omvatte hij mijn lul en begon me af te trekken. Hij voelde zoals ik het nog nooit gevoeld had als ik me zelf aftrok. Al snel voelde dat ik ging komen en Max ving mijn zaad op in een washandje dat hij zeker al klaar gelegd had. Ik dacht dat ik me mocht aankleden en vertrekken maar Max zei me dat hij me ging neuken. Ik begreep niet wat hij bedoelde maar hij kleedde zich helemaal uit en toen hij broekje uitdeed zag ik dat zijn lul, veel groter dan de mijne, al helemaal rechtop stond. Ik moest van hem knielen op het pianobankje wat maar net ging. Max knielde achter me en drong met een natte vinger in mijn kontgaatje en ging heen en weer. Hij deed er een vinger bij, wat eerst nogal pijn deed.
Max stond op en ik voelde zijn lul op mijn billen. Hij pakte mijn billen stevig vast en zijn lul schoof omlaag en Max duwde zijn lul bij me binnen. “Ontspannen Gerard” en Max duwde zijn lul met kleine stootjes steeds dieper in me net zo lang hij niet verder kon. Hij ging heen en weer en nu begreep ik wat hij bedoelde met neuken. Eerst heel voorzichtig en langzaam maar Max neukte me steeds harder en ook sneller. Max schreeuwde het uit toen hij klaarkwam en zijn zaad in me spoot. Ik voelde hoe zijn lul slap werd en hij zich uit me terugtrok. We kleden ons weer en toen ik wegging zei Max: “Mondje dicht en volgende zaterdag weer” en hij gaf mij een briefje van tien gulden.
De volgende zaterdag ging ik weer en kleedde Max me weer helemaal uit en tot mijn verbazing knielde hij voor me neer en zei: “Gerard, je bent vast nog nooit gepijpt”. Max schoof mijn vel omlaag en nam mijn lul in zijn mond en terwijl hij mijn hoofd stevig vasthield ging hij heen en weer. Wat voelde dat heerlijk en ik vond het jammer dat hij zou gauw klaar kwam en nog net op tijd zijn lul uit mijn mond trok. Weer tot mijn verbazing kleedde Max zich uit tot op zijn broekje na en vroeg me voor hem te knielen. Ik mocht eerst zijn ballen en lul voelen door zijn broekje heen. Ik schoof zijn broekje over zijn lul heen en zag van dichtbij hoe groot zijn lul wel niet was. “Kom Gerard, je moet me pijpen zoals ik jou gepijpt heb”. Manmoedig nam ik zijn lul in mijn mond en vond de smaak wel wat vies. Alles went en ik begon er steeds meer van te genieten. Ik die als jongen een volwassen man mocht pijpen. Maar ook Max kwam naar mijn zin vee te snel klaar en kon hem op tijd van hem afduwen. Toen ik weer aangekleed was zei Max weer: “Mondje dicht en volgende zaterdag weer” en hij gaf mij weer een briefje van tien gulden.
Die volgende keer wachtte ik af dat Max me zou uitkleden maar er werd gebeld en Max deed open. Hij kwam terug met Willem ook een jongen van het koor. Later begreep ik dat hij ook al een paar keer bij Max geweest was. Ik moest Willem uitkleden terwijl Max foto’s zou nemen. Ik deed zijn trui uit en liet zijn korte broek zakken en zag dat door zijn broekje heen zijn lul al het opkomen was. Ik voelde zijn ballen en zijn lul alvorens zijn broekje uit te trekken zodat ik zijn lul en ballen bekijken kon. Max zei dat ik Willem moest pijpen en ik knielde voor hem en nam zijn lul in mijn mond en pijpte hem. Willem kreunde dat het zo heerlijk voelde maar kwam veel te snel klaar en ik kon ternauwernood zijn zaad in zijn broekje opvangen.
Max beval Willem om nu mij uit te kleden en toen ik helemaal naakt was moest ik op het tapijt gaan liggen. Willem knielde tussen mijn gespreide en opgetrokken benen en maakte mijn kontgaatje nat met zijn spuug. Hij drong met een en daarna met twee vingers in me en neukte me zo. Maar Max zei dat Willem me echt moest neuken. Willem klom op me en duwde zijn lul in mijn kont. Genadeloos ging hij in me heen en weer, aangemoedigd door Max die nog steeds foto’s nam. Willem kwam klaar en spoot me vol en zijn lul werd slap en hij trok zich uit me terug. Willem en ik stonden op en trokken onze kleren aan. Toen we weggingen was het opnieuw “Mondje dicht en volgende zaterdag weer” en hij gaf Willem en mij ieder een briefje van tien gulden.
Een volgende keer kwam niet meer want van de ene dag op de andere was Max verdwenen. Volgens de pastoor in zijn wekelijkse preek in de Hoogmis om familieomstandigheden. Willem en ik wisten wel beter maar moesten bij de pastoor komen. Het was weer “Mondje dicht” maar we kregen geen briefje van 10 gulden.