Het was een mooie maandag en ik had niet veel om handen. Mijn vrouw was een week of twee weg om zichzelf zogenaamd te gaan ontdekken en ik was boos, verdrietig en alles wat je daar nog meer bij kunt voelen. Ik had zin om haar eens de waarheid te vertellen, maar toen ineens kwam die leuke vrouw die verderop in de straat woont aan mijn deur, om te vragen of alles wel goed was.
Ze had al een lange tijd een oogje op mij en ik vond haar ook wel heel erg leuk, kon er verder weinig mee omdat mijn vrouw er was, maar die was nu pleite en aangezien ik heel boos was, zinde ik op wraak. Ik liet haar binnen en we namen ene kopje koffie en daarbij begon ik haar alles te vertellen. Ze had het met mij te doen zei ze ne ze legde haar warme smalle hand op mijn bovenbeen. En ja, dat had effect op mijn derde been, dat kon ze ook meteen zien.
Maar haar hand, die haalde de vrouw niet weg. ‘Ik zie dat ik iets met je doe, wat is je volgende stap?’, zei ze zacht. Ik keek haar aan, wilde de kleren wel van haar lichaam scheuren en haar daar op de bank in alle gaten neuken, of ze het nou wilde of niet, maar in plaats daarvan pakte ik haar hand, haalde deze van mijn bovenbeen en maakte mijn broek met de andere hand los en legde zo mijn lul in haar hand. Zo, dat was wel duidelijk leek mij.
En de vrouw begon te glimlachen en ondertussen trok ze mij heel rustig af. ‘Trekken of meer?’ was de volgende vraag. Ik keek haar aan. ‘Meer, veel meer’, zei ik en toen boog ze langzaam voorover, deed haar mooie rode lippen van elkaar en begon mij heel rustig te pijpen. Hoe haar hoofd zo mooi op en neer ging terwijl er smakkende geluiden uit haar mond en van mijn pik afkwamen, dat zal ik nooit meer vergeten. Het was werelds, ongelooflijk lekker en daarnaast ook nog eens een overweldigend zoete wraak.
Ze maakte mijn hele leuter heel goed nat, waarna ze uiteindelijk omhoog kwam en haar jurk uitdeed. Haar ondergoed volgde al snel en ik, ik wilde niet al mijn kleren uit gaan doen, ik had gewoon zin om te neuken. Dus ik legde haar op haar rug op de bank en voelde tussen haar benen. Haar schaamlippen waren al goed dik en ze had een ongelooflijk natte gleuf, meteen al. Dat was een zeer goed teken, die vrouw was minimaal zo opgewonden en geil als mij.
Ik drukte mijn eikel tussen haar schaamlippen en zag mijn pik stukje bij beetje in haar kutje verdwijnen. Ik zat er uiteindelijk helemaal in en in een gestaag tempo begon ik haar poes te naaien. Ze trok haar benen op en deed ze een beetje meer van elkaar, zodat ik naar die zalige kut kon kijken en nog dieper in haar probeerde te komen, het voelde in ieder geval wel alsof ik veel dieper in haar zat.
Met lange en nu snellere halen naaide ik haar, terwijl haar lichaam bij iedere stoot aan het trillen en schudden was en ze op haar vinger zoog van genot. Het sletje kreunde en wilde duidelijk meer. Nu pakte ik haar beet en draaide haar op haar zij. Ze trok haar benen een beetje op, terwijl mijn lul nog diep in haar schede zat en ik legde mijn hand op haar heup en bil en begon haar keihard af te palen. Ze schreeuwde het uit, verlangend naar een orgasme, wat ze na vier of vijf minuten ook kreeg.
Ik kon het zelf ook niet al te lang meer vol gaan houden, ik was zo geil, ik moest meteen klaarkomen, mijn lichaam schreeuwde er gewoon om. Ik had geen idee wat mij te wachten stond toen ik mijn lul uit haar trok, maar dat liet ze mij wel weten. Ze ging voor mij op de bank zitten en terwijl ik met mijn handen in mijn rug mijn onderlijf naar voren drukte, nam ze mijn lul helemaal in haar keel en zoog ze als een gek, tot ik eindelijk ging spuiten.
Terwijl ik spoot, trok ze mijn paal wild af, waardoor het orgasme veel intensiever werd. Ik stond te trillen op mijn benen terwijl ik haar gezicht, haren en tieten onder aan het spuiten was. Gelukkig kwam er helemaal geen druppel op de bank terecht, dat scheelde alweer. Uiteindelijk werd mijn leuter slapper en liet ze hem met rust. ´Kan ik even douchen?’ vroeg ze. Ik knikte en ze liep naar de kamerdeur, op weg naar de trap, maar draaide zich om.
‘Kom je ook?’ Ik glimlachte. Natuurlijk kwam ik ook, zelfs een tweede keer, een aantal minuten later onder de douche. Het was lekker hoe ze mij daar weer klaar wist te maken. Het is overigens nog bij die ene keer gebleven maar ik heb het gevoel dat we het nog wel vaker gaan doen, want de seksuele spanning tussen die vrouw en mij, die hangt nog steeds in de lucht.
Het is slechts een kwestie van tijd en ik hoop dat mijn vrouw er nooit achter gaat komen dat ik vreemd ben gegaan, hoewel dat misschien onze relatie op een gekke manier ook wel zou kunnen redden, maar dat is natuurlijk maar gokken. Ik kan wel zeggen dat toen mijn vrouw terugkwam, de sex ook vele malen beter is geworden. Wie weet wat ze daar allemaal in die twee weken heeft uitgevreten.
Groeten van Vincent uit Tongerlo.