Mijn naam is Alfred en ik ben een man die al meerdere keren vreemd is gegaan. Niet in dezelfde relatie overigens, maar steeds bij een andere. Daarom gaat het ook steeds mis. Ik ga met eentje vreemd, ga van de dan huidige relatie af om vervolgens met die andere vrouw verder te gaan, waar het verhaal zich gewoon weer herhaalt, iedere keer weer. Ik ben er niet per se trots op, maar vind het ook allemaal niet zo erg.
Het is nou eenmaal wat ik doe en ik vind het een kick geven, daarom zal ik er ook gewoon mee door blijven gaan. Alleen op die manier kom ik aan mijn trekken, haal ik er voldoening uit. Nu ga ik ook weer vreemd, uiteraard niet op het moment dat ik dit aan het schrijven ben, maar je begrijpt wel wat ik bedoel. Ik heb een hele leuke dame thuis zitten, die alles voor mij wil doen, omdat ze mijn verleden kent, zo via vriendinnen en dergelijke.
Maar toch is ze het met mij aangegaan en daar heeft ze straks misschien spijt van. Het is trouwens niet zo dat ik bij die vrouwen weg wil gaan hoor, daar kiezen ze zelf voor. En dat snap ik en respecteer ik ook, maar het doet mij vrij weinig. De vrouw waar ik nu mee overspel pleeg is een type waar ik normaal gesproken helemaal niet voor zou gaan. maar ja, op een gegeven moment ben je door het keuzemenu heen en moet je toch iets doen.
Dus koos ik nu voor een mollige, zeg maar gezette meid met dikke tieten en lekkere rondingen op de juiste plekken. Niets mis mee in principe, maar normaal gesproken ga ik voor strak en dat soort dingen. Die meid was al vanaf het begin dat ik haar had ontmoet gek op mij, het was iets dat ze gewoon uitstraalde. Ik vond het vleiend en had er eerst niets mee, maar naarmate de aandacht naar mij versterkte, vond ik het steeds leuker en eerlijk gezegd ook meer en meer opwindender worden. Uiteindelijk ging ik op haar uitnodiging in om met haar mee naar huis te gaan.
Ze was daar heel open in en zei gewoon dat ze met mij naar bed wilde. Nou, wie ben ik dan om nee te zeggen. We gingen naar haar huisje, ze woonde heel leuk en helemaal alleen, wat ook wel belangrijk was, een huisgenoot of iets dergelijks maakt het voor mij niet makkelijker. Uiteindelijk gingen we naar de slaapkamer, waar we al snel bloot in elkaars armen lagen en elkaar aan het zoenen en betasten waren.
Ik had een enorme harde lul en haar verrassend strakke kutje was ontegenzeggelijk nat. Mijn vingers waren kletsnat nadat ik ze in en uit haar geile kutje had laten gaan. Ze begon mij lekker af te trekken en ik vond het zalig hoor, maar ik had zin om er eindelijk eens in te gaan. Goed tussen die benen duiken en pompen. Ik legde haar op haar rug en ze spreidde haar benen. Ik stuurde mijn leuter tussen haar mooie schaamlippen en terwijl het volle sletje met haar klitje aan het spelen was, neukte ik haar niet alleen diep, maar ook ongelooflijk hard.
Je had die volle tieten moeten zien schudden, dat lekkere lichaam was volledig in beweging terwijl ik haar benen vasthield en haar dieper en harder vol aan het pompen was. Mijn ballen ramden tegen haar lekkere reet aan en ik greep haar tieten beet, kneedde ze en voelde haar benen om mij heen vouwen, zodat ik dichter tegen haar lichaam kwam. Ik neukte haar helemaal aan gort, liet gewoon niets van haar poesje over en draaide haar razendsnel op haar rug om haar op zijn hondjes vol te gaan spuiten.
Die volle billen waren flink aan het schudden terwijl ik dat Rubens lichaam aan het afpalen was. Ik kon niet meer, ik moest mijn lading in haar kwijt en ik neukte zo snel dat ik het niet meer tegen kon houden, ook al zou ik het hebben gewild. Haar hele poesje spoot ik vol en ze schrok er niet eens van, maar verwelkomde mijn sperma in haar buik. Ik kwam schokkend klaar en ondertussen beleefde ook zij haar orgasme, voordat ik helemaal slap was.
Ja, het was uitzonderlijk kort, maar ze had mij zo waanzinnig geil weten te maken dat ik het zaad tot aan mijn kruin had staan. We lagen naast elkaar, even bij te komen en te realiseren wat we gedaan hadden. Gelukkig werd ze niet zwanger, dat kon ik er niet bij hebben natuurlijk. We zijn nu nog steeds met elkaar aan het neuken en een wonder is gebeurd, ik heb het aan mijn vriendin verteld. Maar dat is nog niet alles, ze vindt het allemaal prima, zo lang ze eens mee mag komen doen.
En dat had ik niet aan zien komen. Ik ben er heel erg blij mee dat ze die keuze heeft gemaakt. Zou ik nu dan toch de voor mij perfecte partner hebben gevonden? Misschien gaat ze zelf ook wel vreemd, ik heb geen idee, maar ik zou er geen moeite mee hebben om haar samen met een andere man eens fijn uit elkaar te trekken hoor, dat heb ik na haar beslissing wel voor mijn meisje over. Dus wat het ook is, ik hoop op geweldige tijden, met meerdere mensen neukend. Misschien dat er nog wel meer dan een triootje in zal zitten, wie weet hoe kinky die meid uiteindelijk echt blijkt te zijn.