“De dominee had een goede preek”; zegt mijn man. Ik zeg; “Zeker Anton en dominee Boelens komt zo langs”. Anton is heel blij dat de dominee op visite komt. Hij ziet hem graag want zij hebben allebei dezelfde hobby, postzegels verzamelen.

 Mijn man heeft niets door!

Zodra de dominee binnen is wisselen zij postzegels. De dominee zegt; “Paula kan ik u zo even apart spreken”. Mijn man zegt; “Ik ga wel even in de kamer ernaast dan kunnen jullie hier praten”. Met zijn postzegelalbums loopt mij man de kamer uit. De dominee zegt; “Paula er wordt in het dorp over u geklapt, zij zeggen dat u vreemdgaat”. Ik weet niet wat ik hoor en zeg; “Amai, zijn zij zot geworden of wat, ik zou mijn man nooit bedriegen”. De dominee vraagt; “Hoe komen zij er dan bij?”. Ik zucht; “Amai, ik ben niet bepaald schoon, ik ben 65 jaar oud, lelijk, mijn stijl bruin haar wordt grijs en mijn lichaam ik dik”. De dominee is niet overtuigt, ik laat mijn jurk zakken en zegt; “ik ben al twintig jaar niet meer aangeraakt”. De dominee heeft begrip en zegt kalm; “Sluit u ogen en laten wij bidden”. Terwijl de dominee preekt; “En alles wat u in het gebed vraagt, in geloof, zult u ontvangen” gaat zijn zachte gladde handen over mijn mollige lichaam, ontdoet mijn beha, voelt mijn slappe hangborsten, zijn hand gaat over mijn dikke buik in mijn onderbroek, over mijn vadsige venusheuvel en wrijft mijn oude kale kut. Vastgenageld aan de grond wordt ik tijdens onze gebed klaar gevingerd door de dominee. Met zijn vlakke hand druk hij mijn hoofd omlaag, doet hij zijn gulp open, steek zijn enorme lul in mond, ik lik zijn eikel en zuigt zijn lul af. Zijn lul wordt zo groot dat pijpen niet meer gaat, de dominee gebied mij op de salontafel, spreid mijn mollige benen, richt zijn enorme stijve lul, duwt die in mijn kale kut en begint mij te neuken. Het is zo stil in de kamer dat je alleen het soppen van mijn kut hoort. De angst om betrapt te worden door mijn man maakt mij geiler. Mijn benen trillen al van mijn orgasme, voel mijn kutsap over zijn lul gaan. De dominee begint zwaar te ademen, knijpt zijn handen in mijn mollige benen, ik voel zijn eikel kloppen, krachtig spuit de dominee zijn lading sperma in mijn kut. Terwijl mijn man in de kamer ernaast zit houdt de dominee zijn enorme lul spuitend in mijn kut tot zijn laatste druppel sperma verdwijnt. Met zijn woorden; “Wilt u ons vergeven, Vader, in naam van uw Zoon Jezus?” trekken wij onze kleren weer aan en zijn blij dat ons overspel is vergeven.

-------------------------------------------------------

Mijn man vraagt; “Paula hoe was het gesprek met de dominee?”. Ik zeg; “Anton, er wordt geklapt in het dorp dat ik vreemd ga”. Mijn man wordt woest; “Amai, zijn ze helemaal zot! Maar trek het gij niet aan! Het zijn klootzakken!”. Als mijn man wat bedaard, zegt hij; “Weet je wie dit roept, dat crapuul van De Smedt, die is jaloers omdat zijn eigen vrouw vertrokken is”. Daar kan mijn man wel eens gelijk in hebben die De Smedt is echt een rare. Hij woont naast ons met nog twee zoons die al zeker 30 jaar zijn. Dat is niet gezond en daarom is zijn vrouw gaan lopen. Zij moest niets anders dan de drie mannen de hele dag verzorgen. Want de mannen werken niet, het zijn steuntrekkers en zuipen de hele dag door. Ik heb besloten om het maar te laten tot mijn nieuwe buren vertellen dat De Smedt mij beschuldigd van hoer. Mijn man en ik gaan verhaal halen en bellen bij De Smedt aan. Hij schrik zich kapot, hij stamelt; “Mijn zoons zijn vissen, die komen pas vanavond terug”. Mijn man roept; “Pieter! Wij komen voor jou! Stuk crapuul!”. Mijn man geeft Pieter een douw, die struikelt over een krat bier met zijn hoofd op de grond. Wij schrikken ons kapot, dit is niet de bedoeling en dragen Pieter naar de bank. Anton vraagt; “Paula, hoe erg is het?”. Ik zeg; “Het valt gelukkig mee, hij is een beetje duizelig”. Mijn man gaat aan de eettafel zitten en pak een gazet. Met een koud nat washandje dep ik de voorhoofd van mijn buurman. Doordat de bank een heel hoge leuning heeft kan mijn man ons niet zien en vraag steeds; “Hoe gaat het?”. Ik zucht; “Anton, alstublieft, als het beter gaat laat ik het weten”. Eindelijk zie ik de ogen van de buurman half opengaan, hij is nog wat versuft. Zo versuft dat hij niet merkt dat hij zijn hand op mijn knie heeft. Tenminste dat denk ik, maar als hij over mijn pantykousen wrijft en onder mijn rok gaat, is het anders. Hij schuift mijn slipje opzij, voelt mijn schaamlippen, schuift een vinger in mijn kut en begint mijn te vingeren. Zijn duim krioelt om mijn clitoris en twee vingers glijden door mijn natte kut. Mijn man roept; “Amai wat is het stil, hoe gaat het nu?”. Met moeite zeg ik; “Anton stop nu met zagen, ik zeg het wel als het beter gaat”. Terwijl mijn man wat mompelt stroomt mijn kutsap over de bank. Ik haal de stijve lul van mijn buurman uit zijn broek. Ik trek de voorhuid terug, lik zijn eikel en lul, neem zijn lul in de mond en zuig hem lekker af. De buurman is duidelijk niet meer gewoond want voel zijn eikel al schokkend in mijn mond, hij spuit een enorme lading warme sperma over mijn tong mijn keel in. Terwijl mijn man de gazet leest slik ik de laatste druppel zaad van onze buurman op.

------------------------------------------

Ik roep; “Allee, Anton wij kunnen naar huis, het gaat beter met Pieter”. Thuis vraagt mijn man; “Moeten wij Victor en Sam nog verwittigen over hun vader”. Daar heeft mijn man wel een punt en vraag; “Weet gij waar die twee zitten”. Mijn man lacht; “Die twee hebben een vaste stek waar niemand durft te komen, zij zitten op een klein stukje eiland midden in het Sint-Pietersplas”. Een uurtje later staan wij aan de plas en mijn man roept; “En? wat nu?”. Ik zeg; “Het lijkt mij handig dat ik met ze ga praten”. Mijn man lacht; “Dat lijkt mij ook, ik pak wel ergens een Duvel”. Gelukkig is er een meisje met een bootje die mij wilt brengen. Onhandig klauter ik uit het bootje glijd in het water en trek mij op de kant en hoor; “Amai, Victor! Onze kleine dikke buurvrouw is hier!”. Ik roep; “Amai, doe is normaal mannen”. Sam roept; “Allee hoer, vertrekken nu! gij jaagt de karpers weg!”. Wijzend naar mijn natte blouse roept Victor: “Moet je kijken wat een vette hangtieten en die pens, Amai!”. De buurjongens beginnen mij een beetje te trekken en te duwen, rukken mijn blouse, rok en slip af. Zij roepen; “Wat een mollige oud wijf, moet je de hangtieten zien, enorme kont en die vette hangbuik!”. Victor roept; “Die stockings en die vette kale kut is wel geil!”. Verbouwereerd door de taal van het crapuul sta ik in mijn blote kont te schelden. Mijn buurjongens lachen mijn gewoon uit, laten hun broek zakken, trekken aan hun lul en fluisteren; “Dat zou je wel willen, hé hoer”. Victor heeft zijn broek op de enkels, zijn lul is stijf, hij trek zijn eikel bloot, in een roes buk ik mij, neem zijn stijve lul in mijn mond en pijp mijn buurjongen gulzig af. De andere buurjongen voelt waar mijn kut zit, richt zijn stijve lul, duwt die in één keer in mijn kut, met harde en sneller stoten neukt hij mij als een beest, hij kreunt: “Amai wat is die oude vette kut nat”. Ik moet mij met een hand vasthouden aan een boom om niet vallen tijdens het neuken. Met een stijve lul in mijn mond en in mijn kut, genomen worden door mijn buurjongens in een bosje maakt mijn geil. Mijn kutsap stroomt over mijn stockings, mijn mollige lichaam schud alle kanten op van mijn orgasme. Victor roept; “Moet je haar vet zien drillen, wat geil….ooooh….ik kommmm”. Zijn krachtig stralen warme sperma spuiten door mijn mond, ik heb moeite om zijn enorme lading zaad in te slikken een gedeelte loopt uit mijn mondhoeken. Sam roept; “O man….ik kom ook…..ik spuit haar helemaal vol”. De buurjongen pakt mijn enorme kont stevig vast, druk zijn lul verder en spuit zijn lading sperma in mijn kut. Er lijkt geen einde te komen aan zijn zaadlozing, mijn kut wordt helemaal volgepompt met zijn zaad. Als hij zijn lul er uit haalt spuit hij zijn laatste zaad over mijn kont.

---------------------------------------------------------

Na een halfuurtje hebben de jongens weer energie, Victor neuk nu mijn kut en Sam laat zich pijpen. Naar mijn tweede orgasme spuiten zij mijn mond en kut weer vol met hun zaad. Als ik bij ben gekomen brengen de buurjongens mij aan wal. Mijn man zit relaxed aan een Duvel en fluister; “Amai dat was een lang gesprek, Je hebt het ze toch goed gezegd, dat jij nooit overspel zou plegen!”. Ik zeg; “Schat zij weten nu zeker dat ik nooit vreemd ga!”. Anton zegt; “Je moet Jordy en Dorien doorgeven dat het opgelost is”. Jordy en Dorien zijn vier weken geleden naast ons komen wonen. Het zijn jongelui van 22, die net zijn getrouwd omdat Dorien in verwachting is. Zij is over een maand al uitgeteld. Omdat Dorien haar voet heeft verzwikt help ik haar af en toe. Ik zeg tegen Anton; “Ik ga morgen ff langs ben nu te moe”. De volgende ochtend zit mijn man al in zijn postzegels, ik roep; “Ik ga ff een bakkie doen bij de jongelui”. Dorien ligt in de woonkamer op een bed, ik vraag: “Kan ik wat voor je doen?”. Zij zucht; “Nee dank u wel, Jordy heeft mij al ontbijt gemaakt”. Ik vraag; “Kan ik nog wat voor Jordy doen?. Dorien zegt; “Dat weet ik niet hij is in de garage”. Via de schuur loop ik de garage in en ik schrik wel even als ik de buurjongen met zijn hand in zijn joggingbroek zie aftrekken. Jordy krijgt een vuurrood hoofd en stamelt; “O sorry buurvrouw, ik heb u niet gehoord”. Ik zeg; “Amai dat zie ik, je kunt beter je vrouw plezieren….of…..”. Ik loop op Jordy af, doe mijn hand in zijn joggingbroek en voel een enorme harde lul. Ik fluistert; “Ik kom net op tijd” trek zijn joggingbroek omlaag, neem zijn enorme lul in zijn mond en zuig hem gulzig af. Veel heeft de jongen niet nodig, hij staat te trillen op zijn benen; “O buurvrouw…..ik kommm al….ooooh…..”. Ik pak zijn kont stevig vast druk zijn lul diep in mijn keel om al zijn warme sperma in te slikken. Ik fluister; “daar was je wel aan toe”. Jordy zegt; “Dorien wilt geen seks meer omdat zij zwanger is”. Ik vind dat vreemd, toen ik zwanger was wou ik elke uur wel geneukt worden. Ik zeg; “Jordy ik heb een idee” fluister wat in zijn oor en ga naar huis. De volgende ochtend zeg ik tegen mijn man; “Wij gaan vandaag naar de buren neem je postzegels maar mee, wil jij Dorien gezelschap houden en haar verzorgen”. Mijn man knikt; “Oké schat en wat ga jij doen?” Ik zucht; “Ik ga boven met Jordy de hele dag de hele verdieping goed kuisen”.

------------------------------------------

Terwijl mijn man beneden Dorien verzorgt en met zijn postzegels bezig is, doe ik mijn oude kuisjurk uit. Ga met mijn mollige lichaam in zwarte stockings, open slipje op hun bed liggen. Jordy steek zijn enorme lul in mijn oude vadsige kale kut en neuk mij stevig. Zijn enorme stijve jonge lul schuift strak door mijn oude natte kut. Jordy kreunt zachtjes; “O buurvrouw wat bent u geil…..ooooh…..ik kom……..”. De jongen spuit mijn kut goed voel en bezorgt mij een heerlijke orgasme. Zijn energie zorgt voor een paar heerlijke neukbeurten. Na een goed verzorgde lunch door mijn man gaan Jordy en ik boven verder met neuken. De hele middag ramt de jongen door mijn kut en spuit mij geregeld vol. Na ontelbare orgasmes van mij lig ik uitgeput op hun bed. Nadat ik ben bijgekomen schuiven wij aan het avondeten. Mijn man vraagt; “Is boven alles proper?”. Ik zucht; “Amai Anton dat duurt dagen”. Mijn man zegt; “Morgen kan niet want de dominee komt postzegels wisselen”. Ik zeg; “Dan gaan wij overmorgen want ik moet de dominee nog spreken”. Mijn man zegt; “Je gaat hem zeker zeggen dat je nooit overspel hebt gepleegd”. Ik zeg: “Precies die fabels moeten de wereld uit”. Daar is de volgende dag de dominee helemaal mee eens. Terwijl mijn man de gekregen postzegels van de dominee in een kamertje bekijkt. Bid de dominee in de kamer ernaast; “Wilt u ons vergeven, Vader, in naam van uw Zoon Jezus?” en hij spuit zijn lading sperma diep in mijn kale kut. Het gebed zorgt ervoor dat ik het gevoel heb dat ik nooit overspel pleeg, amen!


CherryC - 24 jaar

contact met CherryC

Sponsors

Laatste commentaren

  • Dennis zei Meer
    Ook mij lukte het toen ik 17 jaar was om mijn moeder ondanks... 3 dagen geleden.
  • Anoniem zei Meer
    Waarom geen triootje met je man en Grace? 4 dagen geleden.
  • Pierre zei Meer
    Het zijn inderdaad prachtige foto's.
    6 dagen geleden.
  • Anoniem zei Meer
    Toch een mooie foto van het onnozele stadsjuffertje. 2 weken geleden.
  • Rene zei Meer
    En nu de rest van het verhaal.. 2 weken geleden.