Mijn naam is Sam en ik ben een gewillige man. Niet altijd natuurlijk, in het dagelijks leven laat ik absoluut niet over mij heen lopen. Dat kan als zakenman ook niet, dan moet je vaak hard zijn. Maar als ik vrij ben en even wil genieten, dan ben ik een slaafje. Een SM slaaf om precies te zijn, het speeltje van vrouwen die mij graag willen gebruiken. Ik ben daar ook best blij mee, want de teugels een beetje laten vieren is vaak heel erg bevrijdend.
Ik kan alle zorgen van mij af laten vallen en gewoon doen wat mij wordt opgedragen, zonder dat ik erbij na hoef te denken. Gewoon genieten van wat alle meesteressen met mij willen doen. En dat is soms zo overweldigend dat ik door alleen al de straf die ze mij geven een spontaan orgasme kan krijgen, zonder dat mijn lul ook maar één moment is aangeraakt. Dat vind ik wel bijzonder, de vrouwen die mij op dat moment misbruiken en dan ook voor de eerste keer, die zijn er ook vaak van onder de indruk, helemaal als je je bedenkt dat ik daarna gewoon nog hard blijf en voor een tweede keer kan komen.
Ze willen mij achteraf namelijk ook neuken, omdat het ze allemaal heel erg geil blijkt te maken. Ik ben dan vastgebonden of geketend en kan geen kant op en laat mij berijden en wat al niet meer. Vaak kom ik bij één van mijn meesteressen en laat ik mij meteen vastbinden, nadat ik al mijn kleren heb uitgedaan. Helemaal bloot en in de touwen gehesen geeft een soort vrijheid en ik voel mij tegelijkertijd helemaal aan hen overgeleverd.
En dat is wat ik zoek. Soms schaam ik mij dan ook en dat geeft weer een bepaalde kick die ik niet goed uit kan leggen, maar ik denk dat er wel lezers zijn die begrijpen wat ik bedoel. Het geeft gewoon een extra opwinding die naar mijn idee met het slaaf zijn is gelinkt. In ieder geval is het iedere keer genieten. Dan hang ik bijvoorbeeld aan een Andreaskruis, maar niet al te vaak. Meestal lig ik namelijk op een soort van pijnbank, helemaal vastgebonden en met een leren band om mijn nek, zodat ik echt niets kan bewegen, zelfs al zou ik er mijn uiterste best voor doen.
Ik vind het geweldig als een meesteres bijvoorbeeld hoge hakken draagt, waarmee ze op mijn pik en ballen gaat staan. Uiteraard is dat ook meteen een ultieme vernedering en wordt mijn man-zijn als het ware de grond in getrapt. Hoe lekker is dat! Ik kan er gewoon heel erg van genieten. Ik lig daar dan en dan wordt er een been opgetild en die wordt gewoon op mijn ballen gezet en dan zetten ze er flinke druk achter, waardoor de pijn door mijn hele lijf schiet.
Sowieso het pijnigen van mijn genitaliën is voor mij lijden in de positieve zin. Zo heb ik een meesteres die het helemaal geweldig vindt m klemmen op mijn zak te zetten. Dan heeft ze er stroom op aangesloten dat onregelmatig door mijn ballen schiet. Ondertussen heeft ze dan een soort van klem op mijn penis gezet die ook nog eens flink de boel aan het afknellen is en dus wanneer ik een erectie krijg, wat bij stroom altijd het geval is, dan doet het nog eens extra zeer.
En dan doe ik mijn uiterste best om die pijn tegen te gaan. Ik weet zeker dat mijn meesteressen dan heel erg aan het genieten zijn, iets waarom ik het ook zo graag doe, ik plezier hen namelijk graag. Ze spelen dan even met hun kutjes of wrijven over hun tieten, dat zegt mij al genoeg. Soms komt ook de zweep over mij heen, waar ze maar willen en zo hard als het hen maar zal bevallen. Soms valt het mee maar de meeste keren heb ik de striemen op mijn lichaam staan.
Ik lig ook wel eens op mijn buik vastgebonden en dan zorgen ze ervoor dat mijn billen er flink van langs krijgen, maar ook mijn bovenbenen en rug. Ik word helemaal gek als ik daar zo lig en kom dan ook meestal wel klaar en lig dan eigenlijk in mijn eigen sperma te weken, wat vaak van de pijnbank druipt, waardoor de meesteressen weten dat ze het goed hebben gedaan. Ik zal dit allemaal ook niet zomaar opgeven.
Zolang ik in het dagelijks leven nog de baas ben, zal ik hier optimaal gebruik van maken en er intens van genieten. Alleen op die manier kan ik het volhouden denk ik, zou niet weten hoe anders. De vrouwen die mij gebruiken hebben er ook heel veel plezier van en als we klaar zijn drinken we altijd gezellig een drankje, we zijn dan ook allemaal goede vrienden, sommigen voel ik zelfs meer voor, maar daar heb ik nog nooit iets mee gedaan, omdat ik de magie die tussen ons is niet wil verbreken, hoewel sommige mensen zeggen dat liefde tijdens SM ook zo zijn voordelen heeft.
Ik denk er nog wel even over na, want een uiteindelijke relatie met een meesteres zie ik op zich wel zitten, ze weet dan precies wat ik zo nu en dan naast de reguliere sex nodig heb, Als ik die stap ga zetten, laat ik het resultaat wel aan jullie weten. We zullen het zien, voorlopig geniet ik er nog even van zoals het nu is.
Groeten van Sam uit sint-niklaas