Mijn Meester is erg strikt. Als ons SM spel gaat beginnen, dan neemt hij alles heel erg serieus, precies zoals ik het graag zou willen hebben. Ik ben Isabelle en sinds twee jaar heb ik een Meester, of liever gezegd, sinds twee jaar ben ik zijn sub. Iedere keer dat ik bij hem ben, gaat het spel heel lang en intens door. Hij wil graag dat ik dingen voor hem doe, door het stof ga kruipen en mij echt laat gebruiken. Natuurlijk doen we ook wel andere dingen tussendoor dus het is niet echt iedere keer zo’n heel lang spel, maar dat zijn wel de dingen waar ik heel erg veel van houd.

Een aantal maanden geleden is een goed voorbeeld van zo’n lang spel. Ik was bij hem thuis en ik had en latex pak aan, waardoor ik het altijd heel erg warm krijg en ik mij heel ongemakkelijk voel. Dat is zoals hij het graag wil zien, dat ik ga lijden. Hij deed mij aan een ketting en maakte mij aan de kachel vast, waardoor ik in ene hoekje zat. Ik had en bordje voor mij staan, waar hij zo nu en dan wat eten op deed en een drinkbak voor honden waar water in zat. Als ik dorst had mocht ik daar uit drinken, wanneer ik maar wilde, zolang ik het maar als een hond deed. Als ik dat dan deed, maakte hij mijn bewegingsruimte wat groter door een langere ketting aan mij vast te maken.

Na een lange dag als een hond op handen en voeten alles gedaan te hebben, maakte hij mij los, maar beval mij om op mijn hurken te gaan zitten. Voor mij zette hij een enorme dildo met een zuignap op de grond en ik moest daar eerst aan gaan likken en het daarna in mijn mond nemen. Ik moest in balans blijven, anders waren er consequenties aan verbonden. En natuurlijk, omdat ik de hele dag op handen en voeten had gezeten, viel ik om en dus kreeg ik straf van mijn Meester. Hij greep mij bij de haren, trok mij naar de dildo toe en forceerde het ding niet alleen in mijn mond maar ook in mijn keel.

Het was haast teveel om te verwerken en de tranen biggelden over mijn wangen terwijl ik het deed, snakkend en hunkerend naar lucht die ik niet kreeg, omdat hij ook mijn neus dicht had geknepen. Daarna trok hij mij weer overeind en moest ik over de dildo heen gaan zakken. Mijn kutje was al een hele dag heel erg nat en ik verlangde naar wat vulling. Heel langzaam moest ik mij er overheen laten zakken. Dat deed ik en ik mocht niet kreunen of op een andere manier laten blijken dat ik er echt van aan het genieten was.

Dat lukte mij natuurlijk niet, na een paar minuten kneep ik mijn ogen dicht en beet ik genietend op mijn onderlip en slaakte ik een genotvolle zucht. Meteen greep hij mij weer bij mijn haren en de halsband om mijn nek en trok hij mij naar de pijnbank. Daar moest ik op gaan liggen, met mijn benen in de lucht, die aan kettingen werden vastgemaakt. Hij pakte de grote dildo en stak deze zonder blikken of blozen on mijn kontje. gelukkig was hij door mijn kut sappen niet meer droog, dus was het nog redelijk te doen toen het erin gleed, alleen de dikte van het speeltje, dat deed mijn anus zeer.

De hele tijd moest ik “Sorry Meester” zeggen, wanneer hij dat van mij verlangde en ik het moest goed verstaanbaar zijn. Dat lukte zowaar. Hij liet de dildo in mijn kont zitten en toen ging de Meester naar mijn mond lopen, haalde zijn pik tevoorschijn en begon mij wederom in mijn keel te neuken. Dit keer was het veel beter te behappen, zijn lul is wel groot, maar lang niet in vergelijk met de dildo die mijn anus nog aan het oprekken was. Hij neukte mijn keel net zo lang tot hij klaar ging komen. Mijn Meester liet zijn pik achterin mijn keel zitten toen hij zijn sperma uit zijn zak liet schieten en zo goed en zo kwaad als het ging, slikte ik dit zonder over mijn nek te gaan door.

Daarna haalde hij zijn lul uit mijn keel, vernederde mij door mij met zijn natte pik in mijn gezicht te slaan en haalde daarna de dildo ook uit mijn kont. Ik werd uit de kettingen gehaald maar moest daarna meteen een kooi in, waar ik even bij mocht komen. Ik zat daar, hulpeloos en vernederd en voelde mij geweldig. Het spel duurde daarna nog een volle dag. Ik moet er wel bij zeggen dat als ik het niet meer wilde, ik gewoon ons stopwoordje kon gebruiken, dan hield alles meteen op. Ik vertrouw mijn Meester heel erg veel en ben blij hem te hebben ontmoet.

Ik geniet iedere keer weer van hoe hij mij als submissive sletje behandelt en ik kan mij geen betere Meester wensen. Soms, als we niet met Sm bezig zijn, hebben we het wel eens over een echte relatie, maar ik denk dat dit er niet in zal zitten. Ik denk dat dit de hele balans die we nu hebben zou gaan verstoren, hoewel het idee op zich wel heel erg aantrekkelijk is, aangezien het verder een lieve en zorgzame man kan zijn. Voorlopig wil ik het gewoon hierbij laten en wil ik van het Meesteren sub spel genieten, zolang als het maar kan.

Morgenvroeg heb ik weer een afspraak met hem, ik ben benieuwd wat voor spannende SM spelletjes hij nu weer voor mij heeft. Als ik het niet vergeet, zal ik dat verhaal ook met jullie delen, als het de moeite waard is tenminste en als de Meester mij hiervoor toestemming zal gaan geven, want dat is natuurlijk ook heel erg belangrijk.Ik hoop dat jullie een beetje van mijn Sm verhaal hebben genoten en zou het fijn vinden om meer van mijn verhalen met jullie te kunnen delen.

SM is mijn passie, ben zelf dominant en val op jongere heren

Stuur een bericht
 

Laatste commentaren

  • Mieke zei Meer
    Eind goeld, al goed. 14 uur geleden.
  • Mieke zei Meer
    Je hebt lesbische vrouwen in alle soorten.
    Waarom zouden er... 2 dagen geleden.
  • Victoria zei Meer
    Frederika en Maaike,

    Het blijft oppassen op een... 4 dagen geleden.
  • Mieke zei Meer
    dit verhaal is geschreven vanuit het 'Alwetend perspectief'... 4 dagen geleden.
  • Victoria zei Meer
    Theodoor Schreef:
    Bijzonder !

    Volgens mij het eerste verhaal van Suzanne dat...
    Eén week geleden.