Ik ben Bart en ik heb een heel lekker jong ding naast mij wonen. Haar ouders zijn iedere dag aan het werk en vaak tot heel erg laat. Nu heb ik met hen de afspraak gemaakt dat zij bij mij kan komen eten, zodat ze normaal voedsel in haar maag krijgt in plaats van alleen maar vette hap. Dat was in ieder geval mijn verzonnen reden, maar eigenlijk ben ik gewoon heel erg geil op dat lekkere meisje. Haar mooie tienerlichaam, zo strak en zo mooi, ik krijg er nu nog steeds een stijve van, als ik er alleen al aan denk.
Nu was ze hier vorige week dus ook en toen liep het op een voor mij er positieve manier uit de hand. Ik was lekker aan het koken, toen ze ineens achter mij kwam staan en mij op min schouder tikte. Ik draaide mij om en vroeg wat er was en ondertussen keek ik naar dat onschuldige tienerlichaam. Mooie borstjes, lekker strak kontje in een veel te strakke spijkerbroek, je kent het wel. Om op te vreten en ik hield mij maar in. Ze draaide wat onschuldig heen en weer en vroeg mij ineens, met het schaamrood op haar wangen, of ik haar wilde neuken. Echt waar!
Ik liet de lepel uit mijn handen vallen en keek haar aan terwijl ze vertelde dat ze het al eens had gedaan, maar dat het ook zo voorbij was en ze wilde heel erg graag weten hoe het zou zijn als ze met een echte man met ervaring naar bed zou gaan. Mijn antwoord was heel simpel, ik deed mijn broek los, schopte mijn schoenen uit en stapte uit mijn broek en onderbroek, tilde haar op en zette haar kontje op het aanrecht. Ik deed haar shirtje uit en speelde met haar borsten.
Likte aan haar tepels en zoog eraan, terwijl ik haar hand om mijn pik liet gaan. Ik vertelde haar precies hoe ze mij af moest trekken zodat ik er ook optimaal van zou genieten. Daarna haalde ik haar weer van het aanrecht, deed haar broek uit en tilde haarweer op en begon haar kutje heerlijk lang te beffen. Ik heb het buurmeisje op die manier denk ik wel drie keer achter elkaar klaar laten komen. Daarna heb ik haar op het aanrecht geneukt.
Gewoon haar benen wijd en ik tussen haar benen, lekker langzaam mijn harde paal diep in haar heerlijke natte tienerkutje rammend. Ze gilde, smeekte om meer en zei iedere keer hoe heerlijk het was. Daarna zette ik het sletje op de grond en pakte haar achterlangs, zodat ik naar dat tienerkontje kon kijken. Daardoor spoot ik sneller dan ik had gewild. Ik trok mijn pik na 25 minuten neuken uit haar en spoot mijn sperma over haar mooie witte billetjes.
Ze vertelde mij dat ze het heerlijk had gevonden. Vanaf vorige week is het buurmeisje bij mij in de leer. Ze wil alles van mij leren en ik wil haar alles geven. Nu maar hopen dat dit ons geheimpje zal blijven, anders mag ze strak van haar ouders niet meer langskomen.