Na haar studie kreeg de 24 jarige Jasmijn een baan bij een verzekeringsmaatschappij in Amsterdam als managementassistent bij een van de directeuren. De 42 jarige mevrouw van de Heuvel(niet haar echte naam) had de leiding over een grote afdeling.
Ze stond bekend als formeel, afstandelijk, veel eisend maar altijd vriendelijk en niet neerbuigend tegenover haar ondergeschikten. Ze was niet getrouwd en woonde in een plaats buiten Amsterdam. Verder wist men niet veel van haar. Jasmijn had als hard werkende kracht geen problemen met haar. Jasmijn was er een paar maanden toen mevrouw van de Heuvel een paar dagen naar Brussel moest voor een bijeenkomst van de studiegroep van de EU waar zij deel van uitmaakte. Jasmijn moest met haar mee als assistente.
In Brussel hadden ze ieder een kamer in een sjiek hotel, wel naast elkaar. De eerste avonden kwamen zij laat aan in het hotel na de eindeloze bijeenkomsten van de studiegroep waar Jasmijn in een nevenvertrek opdrachten van mevrouw van de Heuvel moest uitvoeren. Ze gingen meteen naar hun kamer en na een douche gingen ze slapen. De laatste dag, een vrijdag, waren de besprekingen om een uur of 4 afgelopen en in plaats van meteen terug te gaan bleven ze nog een nacht in het hotel. Ze gingen ieder naar hun kamer en mevrouw van de Heuvel zei dat ze tegen 6 uur ergens zouden gaan eten. Ze gingen naar een restaurant en daar leerde Jasmijn een heel andere mevrouw van de Heuvel kennen. Het begon al met: “Noem me nu maar Madeleine in plaats van het officiële mevrouw van de Heuvel”. Madeleine vroeg haar het hemd van het lijf, eerst over haar studie en toekomstplannen. Maar geleidelijk aan werd het steeds intiemer, of zij een relatie had of een vriend.
Jasmijn vertelde haar dat zij geen vriend had maar wel een korte relatie met een vrouw van haar leeftijd had gehad. Zo verliep de maaltijd snel en na afloop liepen ze terug naar het hotel. Zij gingen met de lift omhoog en liepen over de gang naar hun kamers. Eerst kwamen ze bij de kamer van Madeleine en tot de verbazing van Jasmijn pakte ze haar hand en nam haar mee naar binnen. Zij deden hun jassen uit en Madeleine kwam naar Jasmijn toe en sloeg de armen om haar heen en zoende haar op de mond. Jasmijn zoende terug en ze bleven elkaar zoenen. Jasmijn voelde de handen van Madeleine op haar rug en haar billen. Plotseling lagen de handen van Madeleine op haar borsten en dat niet alleen maar Madeleine begon stuk voor stuk de knoopjes van haar blouse los te maken. Omdat Jasmijn zich niet verzette trok Madeleine de blouse van Jasmijn uit.
Madeleine maakte de sluiting van de rok van Jasmijn los en schoof die omlaag en die viel op haar voeten. Jasmijn schopte haar schoenen uit en stapte uit de rok. Madeleine schoof de schouderbandjes van de beha van Jasmijn omlaag en sloeg haar armen om haar heen en maakte de sluiting van de beha los. Jasmijn nam zelf haar beha af en toonde Madeleine haar borsten. Madeleine genoot van het zien de borsten en ging achter Jasmijn staan, sloeg haar armen om Jasmijn heen en nam haar borsten in haar handen. Ze voelden zacht maar toch stevig en Madeleine raakte steeds opnieuw de tepels van Jasmijn aan. Toch draaide Madeleine Jasmijn om en duwde haar zoenend naar achteren en dwars op haar bed.
Madeleine duwde Jasmijn op haar rug, trok haar knieën op en spreidde die. Madeleine knielde tussen de gespreide benen en streek met haar wangen langs de zachte dijen van Jasmijn. Met haar duim voelde door het broekje van Jasmijn heen de kut van Jasmijn. Madeleine wilde dat Jasmijn helemaal naakt voor haar zou en haar kut zou kunnen zien. Ze pakte het broekje van Jasmijn beet en wilde het omlaag schuiven. Moest Jasmijn dat wel willen helemaal naakt te zijn voor haar cheffin en ze hield haar broekje vast. “Jasmijn, laat me jouw broekje uitdoen en geef je helemaal aan mij over” zei Madeleine op de toon van mevrouw van de Heuvel. Jasmijn liet haar broekje los en Madeleine trok haar broekje helemaal uit en zo lag zij helemaal naakt voor Madeleine.
Madeleine bekeek de kut van Jasmijn op haar gemak, schoof haar schaamlippen uiteen en ging met haar duim over het klitje van Jasmijn. Haar tong nam het van haar duim over en Madeleine drong met een vinger in de kut van Jasmijn en ging dieper en dieper. Met een vinger er bij begon zij Jasmijn te neuken en op een manier zoals Jasmijn nog nooit geneukt was. Even trok Madeleine haar natte vingers terug en drong daarmee in de mond van Jasmijn die de vingers gulzig af likte. Om daarna meteen weer in haar kut gestoken te worden. Jasmijn raakte steeds meer opgewonden en had het wel uit willen schreeuwen: “Neuk me, neuk me, harder, harder”. Ze sloeg met haar vuisten op het bed en kwam schokkend en kronkelend klaar.
Madeleine trok haar vingers terug en boog zich over Jasmijn en zoende haar op de mond. Ze stond op en reikte haar hand naar Jasmijn en hielp haar van het bed af te komen. Jasmijn pakte haar kleren en merkte meteen dat het broekje dat er bij lag niet de hare was. Desondanks trok ze het toch aan en ook de rest, verliet de kamer en ging naar haar eigen kamer. De volgende ochtend bij het ontbijt was het weer mevrouw van de Heuvel en geen Madeleine. Ze gingen met een taxi naar Gare de Bruxelles-Midi en namen daar de Thalys naar Amsterdam. Net voor aankomst gaf mevrouw van de Heuvel aan Jasmijn een pakje, dat ze pas mocht openmaken als ze thuis was. Weer thuisgekomen maakte Jasmijn het pakje open. Er zat een lingeriesetje in van een duur merk. Op een briefje stond:
“Voor een volgende keer”
Madeleine.
De maandag erop was alles weer vanouds en bestond Madeleine niet meer, alleen mevrouw van de Heuvel. De vrijdag erop stopte mevrouw van de Heuvel haar een briefje toe: “Om 6 uur voor het bij metrostation Zuid”. Ruim voor zes uur stond Jasmijn voor het metrostation en kwam mevrouw van de Heuvel aanrijden. Jasmijn stapte naast haar in de auto en het was meteen weer: “Zeg maar Madeleine”. Ze reden naar de woonplaats van Madeleine en zij reed een garage in onder een huis. Ze stapten uit en gingen een trap op naar boven en kwamen terecht in de keuken. Madeleine maakte snel een maaltijd klaar en na nuttigen er van nam Madeleine Jasmijn mee naar de huiskamer. Madeleine ging op een bank zitten en : “Zo Jasmijn, kom maar voor staan en kleed je maar helemaal uit”.
Jasmijn stond wel even te kijken maar deed haar blouse uit en liet haar rok zakken. Haar beha deed ze af en liet Madeleine weer haar borsten zien. Nu haar broekje nog. Na enige aarzeling deed ze haar broekje uit en stond ze naakt voor Madeleine. “Ook je sokjes”, ze moest helemaal naakt zijn. Zij vroeg haar te gaan zitten op de bank en Madeleine ging voor Jasmijn staan en kleedde zich helemaal uit. Jasmijn vond dat ze een slank postuur had met flinke borsten die helemaal nog niet hingen. Madeleine draaide zich om en liet ook haar billen en omdat ze bukte ook haar kut achterlangs zien. Het viel Jasmijn op dat de borsten van Madeleine nog groter waren nu ze hingen. Madeleine pakte onder een kussen op de bank een voorbindlul te voorschijn en gespte die om. Jasmijn moest voor haar knielen en de ‘lul’ in haar mond nemen en Madeleine pijpen.
Jasmijn moest meteen weer denken aan de keer op de middelbare school dat ze gedwongen werd zelf helemaal naakt een onbekende jongen te pijpen. Ze walgde van de vieze smaak en zeker toen de jongen haar mond stevig vast hield en zij al de viezigheid moest doorslikken. En ook nog dat meisje die ze ook niet kende dat steeds foto’s nam die later op school circuleerden. Jasmijn genoot er van en had wel uren willen doorgaan, maar Madeleine vond het na een half uur genoeg en vroeg Jasmijn op de bank te knielen en voorover te buigen. Madeleine ging achter haar staan, spreidde de benen van Jasmijn en voelde haar kut. Voorzichtig duwde ze haar ‘lul’ in de kut van Jasmijn en begon haar te neuken. “Ik ga je dekken als een teef, Jasmijn, hoe vind je dat”.
Weer ging Madeleine wel zeker drie kwartier door met het neuken van Jasmijn, die het jammer vond dat Madeleine er genoeg van had en zich uit haar terugtrok. De twee vrouwen kleedden zich aan en keken naar een detective op de tv en gingen vroeg naar bed. Madeleine in haar slaapkamer en Jasmijn in de logeerkamer. De dag erop maakten ze een lange strandwandeling in Zandvoort. ‘s Avonds kleden ze weer voor elkaar uit en Jasmijn deed de voorbindlul om. Madeleine knielde voor Jasmijn neer. Het was voor Jasmijn een bijzondere gewaarwording dat haar cheffin zich vernederde om voor haar te knielen. Madeleine vroeg poeslief om zij Jasmijn mocht pijpen. Later moest ze van Jasmijn ook beleefd vragen of Jasmijn zo goed zou zijn haar te willen neuken of zoals Madeleine het weer zei haar te dekken als een teef. Jasmijn noemde het dat zij haar cheffin mocht verkrachten.
De ochtend erop bracht Madeleine Jasmijn naar het metrostation Zuid in Amsterdam. Vanaf die tijd ging Jasmijn elke vrijdag met Madeleine mee. Madeleine werd steeds mee afhankelijk van Jasmijn en Jasmijn kreeg steeds macht over Madeleine Op kantoor was Madeleine de baas over Jasmijn maar thuis was Jasmijn de baas over Madeleine. Dat had zijn prijs voor Madeleine en Jasmijn vond dat Madeleine moest leren wat gehoorzaamheid en onderdanigheid betekent. Het ging zelfs zover dat Madeleine bij Jasmijn over de knie moest en een pak slaag op haar blote billen kreeg. En dat zij voor Jasmijn moest knielen en beloven gehoorzaam en onderdanig te zijn. Niet een keer maar meerdere keren moest Madeleine bij Jasmijn over de knie. Jasmijn verdacht Madeleine zelfs ervan dat ze het gewoon expres uitlokte. Om daarna in haar eigen huis door haar onderschikte in de hoek gezet te worden en urenlang met de handen op haar rug moest blijven staan. Een keer moest Madeleine zelfs voor straf de nacht naakt doorbrengen in de schuur achterin de tuin. Madeleine moest zich volledig onderwerpen aan haar ondergeschikte.
Op een vrijdag had Jasmijn haar fototoestel meegebracht en moest Madeleine toestaan dat Yvette foto’s van haar maakte hoe Madeleine zich uitkleedde en helemaal naakt was. In verschillende standen werd ze gefotografeerd zelfs van dichtbij van haar hangende borsten en kut. Later kreeg ze van Jasmijn te horen dat een 20tal, waarop haar gezicht duidelijk te zien was, op een pornosite stonden. Madeleine kreeg sterk de indruk dat op kantoor er naar gekeken werd. Het wachten was op het moment dat ook haar chef de foto’s te zien zou krijgen.